Strona głównaKonsolePS5 – jak szybko i łatwo zmienić kolo logo na konsoli

PS5 – jak szybko i łatwo zmienić kolo logo na konsoli

Jeden z użytkowników PS5 podzielił się genialnym w swojej prostocie sposobem na delikatną customizację PS5. Konkretnie chodzi o zmianę koloru logo PS5, które jest wycięte na boku obudowy.

Sony go nienawidzi, znalazł szybką i łatwą metodę zmiany koloru logo na konsoli PS5 – zobacz jak. Muszę przyznać, że korciło mnie mocno, żeby dać właśnie taki tytuł tego artykułu. Jednak bez przesady.

Zobacz: Ikea wprowadza atrapy next-genowych konsol

Każdy z nas lubi w jakimś stopniu się wyróżniać, przez co często staramy się modyfikować rzeczy, które produkowane są na masową skalę. Nie inaczej jest z konsoląPS5. Każda wygląda tak samo, ale jest sposób żeby dzięki, któremu każdy gracz może ją delikatnie wyróżnić od innych. O ile oczywiście udało się komuś kupić, bo na razie dalej są problemy z dostępnością.

A wracając do tematu, chodzi o logo PS wycięte na obudowie PS5. Okazuje się, że kawałek papieru kolorowego może odmienić wygląd konsoli. Jeden z użytkowników Reddit zasugerował, żeby zdjąć obudowę i w miejscu wycięcia przykleić kawałek kolorowego papieru.

PS5 logo

Inni użytkownicy poszli nieco dalej i uzyskali jeszcze lepszy efekt.

PS5

PS5

Co sądzicie o takim „patencie”?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię