Strona głównaGryAktualnościElder Scrolls VI i Starfield zostaną zaprezentowane dopiero przed premierą

Elder Scrolls VI i Starfield zostaną zaprezentowane dopiero przed premierą

Jeżeli czekaliście na kolejne materiały z najnowszych produkcji Bethesdy to jeszcze poczekacie. Według oświadczenia Todda Howarda, gameplay ze Starfield jak i Elder Scrolls VI zobaczymy na krótko przed premierą każdego z tytułów.

Obecnie nie wiadomo na jakim etapie jest produkcja obu tytułów. Podobnie jest z planowanymi datami premier gier. Jedno wiemy na pewno jak powiedział Todd Howard nie zobaczymy ich jeszcze przez dłuższy czas.

Zobacz: Elon Musk był konsultantem Bethesdy przy grze Starfield

W wywiadzie z serwisem IGN Howard powiedział, że chce wstrzymać się z prezentacją kolejnych tytułów najdłużej jak się da. Gry zostaną nam zaprezentowane na krótko przed ich premierą. Wcześniej możemy liczyć tylko na datę premiery i trochę materiałów promocyjnych. Dopiero przed premierą zobaczymy gameplay. Howard przyznał, że w tworzeniu gier jest konserwatystą i w przeciwieństwie do innych woli pracować z małą ekipą choćby produkcja gry miała zająć więcej czasu. Oba wspominane tytuły mają trafić na rynek w najkrótszym możliwym czasie, czyli w mowie korporacyjnej na ASAP.

Zobacz: The Elder Scrolls 6 będzie przeznaczony do grania nawet na 10 lat

Co więcej, oba tytuły mają trafić na konsole nowej generacji, a w chwili obecnej znamy wyłącznie przybliżoną datę premiery obu z nich. W związku z tym Elder Scrolls VI i Starfield możemy się spodziewać nie wcześniej niż w 2021 roku. Do tego czasu będzie można jeszcze trochę pograć w Skyrim.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourceign
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię