Strona głównaWiadomościRozrywkaReżyser Spider-Mana rozmawia z Disneyem na temat Doctora Strange’a 2

Reżyser Spider-Mana rozmawia z Disneyem na temat Doctora Strange’a 2

Film Doctor Strange in the Multiverse of Madness stracił kilka tygodni temu reżysera z powodu różnic kreatywnych. Disney cały czas szuka osoby, która mogłaby przejąć tę rolę. Najnowszym kandydatem jest reżysera Spider-Mana, czyli Sam Raimi.

W trakcie San Diego Comic-Con ujawniono, że druga część Doctora Strange’a będzie bardziej horrorem niż filmem akcji. Między innymi dlatego przy sterach nadal pozostawał Scott Derrickson, który ma na swoim koncie nie tylko pierwszą część filmu o czarodzieju, ale także liczne filmy grozy, np. „Egzorcyzmy Emily Rose”, „Zbaw nas ode złego” oraz „Sinister”.

Niestety, kilka tygodni temu dowiedzieliśmy się, że Derrickson zrezygnował z reżyserowania In the Multiverse of Madness z powodu różnic kreatywnych. Od tamtego czasu fani zastanawiają się, kto mógłby go zastąpić. Wciąż brakuje oficjalnych informacji, ale wygląda na to, że Disney ma kandydata na to stanowisko i to kandydata, który ma doświadczenie z filmami superbohaterskimi.

Tym kandydatem jest Sami Raimi, który reżyserował trzy części Spider-Mana z Tobeyem Maguirem w roli głównej. Poza tym ma doświadczenie z horrorami. Na swoim koncie ma między innymi „Ash konta martwe zło” czy też dwie części „Evil Dead”. Póki co, według plotek, trwają rozmowy, ale nie nic nie zostało jeszcze potwierdzone.

Doctor Strange in the Multiverse of Madness zaplanowany jest na 7 maja 2021 roku. Ma to być pierwszy film w MCU, który będzie typowym horrorem. Póki co niewiele wiemy na temat fabuły, poza tym, że ma się mocno łączyć z serialem WandaVision. W filmie ma się też pojawić sporo nowych postaci, w tym Clea – siostrzenica Dormammu.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię