Strona głównaKonsoleDreams – gracz odtworzył Red Dead Online po premierze

Dreams – gracz odtworzył Red Dead Online po premierze

Dreams stało się hitem Internetu. Gracze starają się odtworzyć w grze coraz to inne produkcje. Tym razem przyszła pora na Red Dead Online, chociaż w tym przypadku jest to dosłownie fragment gry, żywcem wyrwany z dnia premiery. Teraz możemy się z tego pośmiać, ale wtedy nikomu nie było do śmiechu.

Jeden z graczy odtworzył w Dreams – Red Dead Online i to w sposób, który jest do bólu zgodny z tym co dostali gracze podczas premiery. Zatem nie spodziewajcie się całego świata gry i wielu bajerów.

Zobacz: Ikona na stronie japońskiego PlayStation zdradza wygląd PS5?

Projekt Red Dead Online Simulator znajdziecie na oficjalnej stronie Dreams. Opis filmu głosi: Jak długo będziesz grać? Jest to nawiązanie do problemów z serwerami jakie miało RDO po premierze.

W Red Dead Online Simulator gramy jako kowboj, który po przejściu kroków wywołuje komunikat błędu. Następnie gra zostaje ponownie załadowana i od nowa, kilka kroków i błąd.

Zobacz: Nintendo ukarało twórcę przecieków o nowych Pokemonach

Możemy spodziewać się, że Dreams będzie jeszcze wielokrotnie używany do robienia sobie żartów z problematycznych produkcji. Niedawno pojawił się Fallout 4 w Dreams, teraz czekamy na Fallout 76.

Someone made Red Dead Online in Dreams from r/RedDeadOnline

I jak Wam się podoba taka wersja RDO?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię