Strona głównaGryE3 2020 anulowane – donoszą liczne źródła

E3 2020 anulowane – donoszą liczne źródła

Chociaż nie zostało to jeszcze oficjalnie potwierdzone przez organizatorów, to największe gamingowe targi E3 prawdopodobnie nie odbędą się w 2020 roku. To pokłosie panującej w tym momencie pandemii koronawirusa.

Już od kilku tygodni eksperci na całym świecie zastanawiają się, czy targi E3 2020 w ogóle się odbędą. Wiele imprez jest odwoływanych na całym świecie. W Polsce mecze piłkarskie rozgrywane będą bez udziału publiczności. To samo dzieje się w Lidze Mistrzów, a we Włoszech wręcz odwołano najbliższe kolejki. Rynek gamingowy i technologiczny również oberwał. Odwołano już kilka imprez, jak chociażby GDC 2020, MWC 2020 czy też Taiper Game Show, a inne odbyły się bez kibiców (Intel Extreme Masters w Katowicach). Zatem nie powinno być żadnym zaskoczeniem, że E3 również przegra z koronawirusem.

Co prawda nie zostało to jeszcze oficjalnie zakomunikowane przez organizatorów, ale liczne źródła donoszą, że już podjęto decyzję o anulowaniu E3. Taką wiadomość podało chociażby studio Devlever Digital. Ich zdaniem wszyscy zainteresowani powinni anulować loty i hotele z okazji imprezy w Los Angeles. Z kolei kilku dziennikarzy branżowych napisało, że decyzja została podjęta i oficjalna informacja zostanie opublikowana w najbliższych godzinach. Wśród nich jest między innymi Jason Schreier z Kotaku.

Zobacz także:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię