Strona głównaKonsoleNie aktualizujcie PS4! Update 6.02 może nawet zawieszać konsolę

Nie aktualizujcie PS4! Update 6.02 może nawet zawieszać konsolę

Sony nie ma ostatnio dobrej passy. O ile ekskluzywne gry na PS4 są sporym sukcesem, tak sama konsola i jej oprogramowanie nie radzą sobie najlepiej. Kolejnym cios przyszedł ze strony samych Japończyków, bowiem aktualizacja 6.02 powoduje sporo problemów.

Z pewnością słyszeliście o tym, że wystarczy otrzymać prostą wiadomość na PlayStation 4, aby zawiesić konsolę. No to teraz wystarczy zainstalować aktualizację, a tak przynajmniej twierdzą osoby, które to zrobiły. Najnowsza wersja oprogramowania PS4, oznaczona jako 6.02, powoduje liczne problemy, wśród których znajduje się też zawieszanie konsoli.

Informacje pochodzą od licznych użytkowników Reddita, którzy zgłaszają liczne usterki po zainstalowaniu aktualizacji. U niektórych przestał działać dźwięk, innym cały czas miga obraz, a jeszcze inni muszą borykać się z zawieszającą się konsolą. Dlatego zalecamy, aby w tym momencie nie pobierać i nie instalować najnowszej wersji oprogramowania. Lepiej poczekać aż Sony wyda odpowiednią poprawkę. Szkoda, że to właśnie ta aktualizacja miała wyeliminować problem z wiadomościami crashującymi PS4.

Oby PlayStation 5, nad którym prace już trwają, nie miało aż takich problemów.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię