Strona głównaGryAktualnościFinal Fantasy 7 Remake: Biusty Tify nie uległ zmniejszeniu

Final Fantasy 7 Remake: Biusty Tify nie uległ zmniejszeniu

Kilka dni temu w sieci pojawiła się mrożąca krew w żyłach fanów Final Fantasy informacja, że w rumaku siódmej części gry biust Tify zostanie zmniejszony. Na szczęście sytuacja ta okazała się plotką wynikającą z błędnej interpretacji tego co deweloper miał na myśli.

Cała sytuacja była wynikiem błędnego tłumaczenia japońskiego tekstu. W rzeczywistości Square Enix dodał postaci sportowy biustonosz pod koszulką Tify, który utrzymuje jej wirtualny biust w ryzach. Wszystko po to, aby jej ruchy były płynne i realistyczne. Aby uniknąć zmiany proporcji ciała bohaterki, Nomura i jego zespół używali różnych rozmiarów ubrań, starając się podkreślić sylwetkę Tify i stworzyć strój najbardziej optymalny pod względem kinetycznym.

Zobacz: Dział etyki w Square Enix domaga się zmniejszenia krągłości Tify w Final Fantasy 7…

Przede wszystkim, chcieliśmy, aby Tifa miała wyraźne mięśnie brzucha, sprawiliśmy, że wygląda bardziej atletycznie. Nie chcąc, aby walka wyglądała nienaturalnie, konieczne było utrzymanie klatki piersiowej. W tej sytuacji pod topem dodaliśmy czarny sportowy stanik, co nadaje jej sportowego wyglądu.

Zobacz: Final Fantasy VII powstaje jako gra na PS4 i PS5

W sumie ma to sens, Tifa głównie walczy wręcz, bez takich rozwiań fizyka gry z pewnością robiłaby swoje. A należy pamiętać, że to jednak Final Fantasy a nie Dead or Alive. Pierwszy rozdział Remaku trafi do sprzedaży na dwóch dyskach Blu-ray 3 marca 2020 na PlayStation. W późniejszym terminie zostanie udostępniony również na PC i Xbox One.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcetweaktown
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię