Strona głównaGryAktualnościFinałowy sezon The Walking Dead tylko w sklepie Epic Games?

Finałowy sezon The Walking Dead tylko w sklepie Epic Games?

Wielkimi krokami zbliżają się dwa ostatnie epizody The Walking Dead: The Final Season. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji ich kupić, to musicie przygotować się na zainstalowanie znienawidzonej przez wielu platformy Epic Launcher.

Pomimo ogromnych problemów i ostatecznego upadku Telltale Games, finałowy sezon The Walking Dead jednak powstanie. Gracze na całym świecie poznają zakończenie przygód Clementine dzięki Skybound Games, które podjęło się stworzenia (w sumie to dokończenia) dwóch ostatnich epizodów. Jeśli gry jeszcze nie kupiliście, to będziecie mieli ku temu okazję już 15 stycznia, kiedy to pojawi się 3. odcinek sezonu.

Gdzie będzie można kupić grę? Tylko i wyłącznie w Epic Games Store, czyli nowy sklepie twórców Fortnite’a. Firma załatwiła sobie ekskluzywność na finałowy sezon The Walking Dead. Na szczęście dotyczy ona tylko tych osób, które gry jeszcze nie kupiły. Jeśli jesteście wśród osób, które już zapłaciły za The Walking Dead i czekacie na ostatnie epizody, to nie macie powodów do nerwów. Dostaniecie je na tej samej platformie, na której zakupiliście grę, czyli np. na Steamie.

Szkoda, że Skybound – pomimo zatrudnienia około 40 byłych pracowników Telltale – nie przejęło praw do innych tytułów tego studia. Wielu graczy z pewnością czekało na drugi sezon The Wolf Among Us czy też kolejne odsłony Batmana. Ale lepsze to niż nic.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePCGamesN
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię