Strona głównaGryAktualnościGTA VI pierwszą grą Rockstar na konsole nowej generacji?

GTA VI pierwszą grą Rockstar na konsole nowej generacji?

Wygląda na to, że Rockstar ostro wziął się do roboty i przygotowuje kolejne tytuły na konsole nowej generacji. Śmiało można stwierdzić, że kolejna gra studia jest już w fazie przedprodukcji, a przynajmniej wskazuje na to duża liczba ofert pracy na stanowiska animatorów i artystów, zamieszczona przez Rockstar.

Ogłoszenia mówią o pracy nad projektami przeznaczonymi dla „nowej generacji”. Nowi pracownicy zasilą zespoły projektowe w Nowym Jorku oraz Toronto. Biorąc pod uwagę, że nowych konsol Sony i Microsoftu możemy spodziewać się dopiero w 2020 roku, nowego tytułu Rockstar możemy spodziewać się na ich premierę. Chociaż biorąc pod uwagę plotki, może to nie być wcale takie pewne.

Do zadań nowych pracowników będzie należało poprawienie animacji twarzy, śledzenia oraz rozpoznawania. Czyli przejdziemy o poziom wyżej niż w Red Dead Redemption 2. Z kolei pracownicy w Indiach będą zajmować się tworzeniem światów dla niektórych ekscytujących projektów nowej generacji. Możemy to odczytać wprost, jako bardziej immersyjna rozgrywka i bardziej responsywne otoczenie.

Zobacz: PS5 i Xbox Scarlett: Według jednego z deweloperów kompatybilność wsteczna jest kluczem do sukcesu

Rockstar nadal pracuje nad Red Dead Redemption 2, a w szczególności Red Dead Online. Możemy spodziewać się, że zespół będzie wspierał obecną generację jeszcze przez wiele lat. Jednak nowe oferty pracy sugerują, że Rockstar rozpoczyna także produkcję następnej części Grand Theft Auto lub całkowicie nowego IP.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię