Advertisement
Strona głównaKonsoleKojima zaprzecza, że horror PT był tworzony za plecami Konami

Kojima zaprzecza, że horror PT był tworzony za plecami Konami

Niedawno jeden z francuskich portali stwierdził, że horror PT był tworzony przez Kojimę za plecami Konami. Kojima postanowił zdementować te doniesienia.

Kojima raczej niechętnie udziela się publicznie zwłaszcza jeżeli chodzi o plotki. Tym razem jednak serwis gameblog.fr musiał trafić w czuły punkt. Autor tekstu zasugerował, że PT było tworzone przez Kojimę niejako bez wiedzy i za plecami Konami, co było przyczyną rozstania się z deweloperem. Główny zainteresowany zaprzecza i oficjalnie stwierdza, że to są kłamstwa.

Zobacz: Ghost of Tsushima będzie brutalną grą. ESRB publikuje opisy krwawych scen

Pierwsze informacje na temat rozstania się Kojimy z Konami pojawiły się w 2015 roku. Plotki krążyły w sieci aż do momentu oficjalnego odwołania prac na Silent Hills. Anonimowi pracownicy donosili wtedy, że główną przyczyną konfliktu były problemy jakie pojawiły się podczas produkcji Metal Gear Solid V: Phanton Pain. Wiele osób zauważyło, że gra jest bardzo niedopracowana i wygląda jakby była niedokończona, co miało być przyczyną opuszczenia przez Kojimę Konami w 2015 roku.

Zobacz: Stalker Online: serwery gry padły ofiarą ataku hackerów

Również tego roku PT zostało usunięte z PlayStation Sotre, a przez lata trwały próby przerobienia gry. Ostatnio w sieci pojawiły się pogłoski na temat nowego Silent Hill, ale te nadal są niepotwierdzone.A

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcetwitter
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię