Strona głównaGryAktualnościL.A. Noire 2 wyciekło na YouTubie? Gra może zadebiutować przed GTA 6

L.A. Noire 2 wyciekło na YouTubie? Gra może zadebiutować przed GTA 6

Jest minimalna szansa, że przed GTA 6 zobaczymy inną grę Rockstar Games i nie jest tutaj mowa o Bully 2. Deweloper prawdopodobnie w tajemnicy pracował nad L.A. Noire 2, co sugeruje wyciek na YouTubie.

Dokładnie 14 marca na YouTubie pojawił się kanał o nazwie „L.A. Noire Part Two – Topic”, na którym opublikowano zaledwie jeden film. Był to teledysk do piosenki „Break My Stride” autorstwa Matthew Wildera. Nagranie po chwili zniknęło, ale czujne oczy i szybkie ręce graczy zdążyły zrobić zrzuty ekranów. Czyżby Rockstar Games szykowało L.A. Noire 2?

To oczywiście teoria szyta bardzo grubymi nićmi. Opis wideo sugeruje, że materiał rzeczywiście pochodzi od Take-Two Interactive, czyli wydawcy wszystkich gier Rockstar Games. W opisie pojawia się też informacja o L.A. Noire Part Two. Tylko to nadal nic oficjalnego. Po co miałby w ogóle powstać dedykowany kanał skoro Rockstar ma już swój własny? Tak wiele pytań, tak mało odpowiedzi

L.A. Noire Part Two na YouTube

Z drugiej strony wydanie L.A. Noire 2 nie powinno nikogo dziwić. Pierwsza odsłona zebrała w 2011 roku bardzo dobre recenzje. Co prawda Rockstar Games nie było do końca zadowolone z efektów prac Team Bondi, ale marka została w ich rękach. Wydanie drugiej części 9 lat po premierze pierwszej wydaje się sensownym posunięciem. Z kolei teledysk sugeruje, że akcja mogłaby się przenieść do lat 80-tych, co byłoby sporym przeskokiem w porównaniu do 1947 roku z jedynki.

Zobacz także:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię