Advertisement
Strona głównaGryAktualnościMafia 2: Definitive Edition cena, data premiery oraz pierwszy gameplay

Mafia 2: Definitive Edition cena, data premiery oraz pierwszy gameplay

Poznaliśmy już datę premiery oraz cenę Mafia Trilogy. Wszystko za sprawą wpadki australijskiego PS Store. Do sieci trafił również gameplay z Mafia 2: Definitive Edition. O wszystkim dowiecie się z tego artykułu.

Zaledwie tydzień temu informowaliśmy Was o zapowiedzi Mafia: Trylogy, czyli zremasterowanej wersji wszystkich trzech części serii. Niestety deweloper był bardzo oszczędny jeżeli chodzi o przekazanie szczegółów. Więcej mamy dowiedzieć się dzisiaj o godzinie 18:00, ale dzięki australijskiemu PS Store poznaliśmy już cenę oraz datę premiery Mafia: Trilogy.

Zobacz: Fortnite zarobił aż miliard dolarów i to tylko na smartfonach

Zgodnie z informacją jaka pojawiła się na australijskim PS Store – Mafia:Trilogy będzie kosztowała 99,95 dolarów australijskich. Po przeliczeniu wychodzi około 60 dolarów amerykańskich i około 290 złotych. Możemy spodziewać się, że wersja PC będzie tańsza. Planowana data premiery to dzisiaj, czyli 19 maja 2020.

Mafia Trilogy PS4

Zobacz: Steam podpowie, w jaką grę powinieneś teraz zagrać

Zaplanowana na dzisiaj premiera ma dotyczyć tylko Mafia II: Defenitive Edition oraz Mafia III: Defenitive Edition. Z Kolei Mafia Defenitive Edition trafi na półki dopiero w okolicy sierpnia tego roku. Całość ma zająć około 98 GB przestrzeni dyskowej.

Pierwsza cześć gry ma być całkowitym remake’iem. Z kolei trójka będzie tylko lekko przypudrowana, i wyposażona w dodatkowe bajery. Nie ma się co dziwić jest to stosunkowo młoda gra. Mafia II Defenitive edition to dla odmiany remaster. Próbkę tego jak będzie się prezentował możecie obejrzeć poniżej.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię