Strona głównaKonsoleNintendo Direct – oglądaj z nami najważniejsze wydarzenie Nintendo

Nintendo Direct – oglądaj z nami najważniejsze wydarzenie Nintendo

Nintendo Direct startuje już za kilka godzin. Podczas streamu poznamy szczegóły na temat nadchodzących gier na Nintendo Switch. Wśród nich Luigi’s Mansion 3 oraz Pokemon Sword and Shield. Więcej szczegółów poniżej.

O której zaczyna się Nintendo Direct?

Nintendo Direct startuje równo o północy czasu polskiego.

Gdzie oglądać Nintendo Direct?

Nintendo Direct możecie oglądać poniżej:

Czego się spodziewać na Nintendo Direct?

Dzisiejsze Nintendo Direct powinno potrwać około 40 minut. Możemy zatem spodziewać się wielu ciekawych treści oraz zapowiedzi. Nintendo potwierdziło już, że transmisja będzie koncentrować się na grach Switch, które trafią na konsole w tym roku. Wśród nich znajdzie się Luigi’s Mansion 3 oraz Pokemon Sword and Shield. Prawdopodobnie zobaczymy również the Legend of Zelda: Links’ Awakening, które swoją premierę będzie miało jeszcze w tym miesiącu.

Zobacz: PlayStation 5 może wyglądać rewelacyjnie. Spójrzcie na te rendery

Poza tym powinniśmy dowiedzieć się więcej na temat nowej postaci DLC w Super Smash Bros. Ulitimate’s, którą będzie Banjo-Kazooie. Duet ten został zapowiedziany już podczas E3. Spodziewamy się również zapowiedzi Town, nowej gry RPG na Switch od Game Freak, czyli twórców Pokemonów.

40 minut to spor czasu spodziewamy się zatem również wielu innych ciekawych ogłoszeń ze strony Nintendo. Liczymy na to, że na Switch trafi również Overwatch oraz Assassin’s Creed Black Flag i Rouge.

Zapraszamy do wspólnego oglądania. Dajcie również znać jakie macie oczekiwania po dzisiejszym streamie.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię