Strona głównaWiadomościHardwareOptimus E-Sport GB360T-CR8 - zestaw dla aspirujących esportowców

Optimus E-Sport GB360T-CR8 – zestaw dla aspirujących esportowców

Już niedługo rozpoczną się emocje związane z kolejną edycją Intel Extreme Masters. Zwykle po turniejach takiej rangi rosną rzesze graczy, którym marzy się kariera esportowca. A dość ważnym punktem na tej drodze jest odpowiedni sprzęt. I tu z pomocną ręką wychodzi Optimus z zestawem E-Sport GB360T-CR8.

W obudowie Optimusa E-Sport GB360T-CR8 znajdziemy przede wszystkim 6-rdzeniowy procesor Intel Core i5-9400F z podłączonym do niego coolerem Be quiet! Za grafikę odpowiada karta GeForce GTX 1660 OC z 6 GB VRAM firmy Gigabyte. Została ona podkręcona już na etapie składania zestawu i także ma niestandardowe chłodzenie. Jeśli chodzi o pamięć to zestaw wyposażono w 8 GB RAM, rozszerzalne do 64 GB. Za przestrzeń dyskową odpowiadają dwa dyski – SSD Crucial 240 GB oraz HDD o pojemności 1 TB.

Zobacz: Intel Core i7-10700K z Turbo Boost aż do 5,3 GHz?

Cała ta machina jest napędzana zasilaczem Corsair o mocy 650 W, ten sam producent dostarczył także obudowę. Znajdziemy w niej 4 wentylatory – 3 z nich podświetlają diody RGB. Za podświetlenie odpowiada oprogramowanie Gigabyte RGB Fusion 2.0.

Zobacz: Powstaje limitowana edycja karty graficznej Cyberpunk 2077 [AKTUALIZACJA]

Twórcy nie zapomnieli o oprogramowaniu. Systemem zarządza Windows 10 Home, a klienci otrzymują 3-letnią gwarancję na sprzęt. Cena zestawu wynosi około 4000 złotych.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię