Strona głównaKonsolePlayStation 5 będzie nagradzać za zdobywanie trofeów

PlayStation 5 będzie nagradzać za zdobywanie trofeów

Odświeżenie systemu trofeów na konsolach PlayStation trwa w najlepsze. Wygląda na to, że za zdobywane pucharki będziemy zdobywać ekskluzywne nagrody.

Pierwszy raz o zmianach w systemie trofeów usłyszeliśmy blisko dwa tygodnie temu. Nowe poziomy oraz sposób wbijania poziomów trafiły już na PlayStation 4. Teraz okazuje się jednak, że razem z PS5 Sony planuje wprowadzić kolejne nowości.

Zobacz: PS5 – Sony sprzeda kilkaset milionów konsol?

Przeglądając funkcje nowego systemu PS5, jeden z graczy dostrzegł zmiany w opisach niektórych trofeów. Obok nazwy pucharka oraz zadania do wykonania pojawiła się również nagroda dostępna za jego ukończenie. Na powyższych przykładach widać avatar odblokowywany za złote trofeum i baner do profilu za brązowe.

Tidux w swoim poście na Twitterze porównuje ten system do osiągnięć na Uplayu, gdzie zdobywane achievementy gwarantują nie tylko punkty doświadczenia, ale również ekskluzywne nagrody. Niedługo trophy hunterzy będą mogli pochwalić się swoimi zdobyczami w profilach PSN.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię