Strona głównaKonsoleWyciekły zdjęcia kontrolera do PlayStation 5! Fani nie są zachwyceni

Wyciekły zdjęcia kontrolera do PlayStation 5! Fani nie są zachwyceni

Na Twitterze pojawiło się zdjęcie, które prawdopodobnie przedstawia kontroler do PlayStation 5. W porównaniu z aktualnymi konstrukcjami różnic jest sporo. Jednak fani nie są zachwyceni.

Jak zawsze, w przypadku takich informacji, musicie je brać z dużym dystansem. Co prawda zdjęcie wygląda realistycznie i prawdopodobnie znajduje się na nim kontroler do PlayStation 5 (a przynajmniej jakaś jego wersja), to jednak nadal uznawajcie te informacje jako plotki i nic więcej.

Zobacz: Prawdopodobna specyfikacja PlayStation 5. Do tego abonament PS Plus Premium?

A już wracając do samej informacji, to zdjęcie wyciekło na Twitterze, na profilu użytkownika Ray Sekiro. Możemy na nim zobaczyć kontroler z klasycznym dla PlayStation układem przycisków i tzw „gałek”. To, co przede wszystkim rzuca się w oczy, to sporych rozmiarów ekran dotykowy, umieszczony w centralnej części. Jak widać jest to normalny wyświetlacz, zdolny do prezentowania prawdopodobnie różnych treści. Oprócz tego nie sposób pominąć kwestii kształtu, który zmienił się w porównaniu do DualShocka 4.

Zobacz: PlayStation 5 ze wsteczną kompatybilnością? Na to wskazują dokumenty Sony

Kilka osób uważa, że zdjęcie to zwykłe oszustwo i jest „mniej realistyczne niż uśmiech u gwiazd Hollywood”. Inni z kolei nie są zachwyceni projektem. Ich zdaniem kontroler nie prezentuje się najlepiej. Zwracają uwagę przede wszystkim na ekran, których – według nich – niepotrzebnie będzie zużywać energię. Inna osoba napisała, że pad wygląda na delikatny i bardzo kosztowny.

A jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię