Strona głównaKonsolePlayStation 5 – do sieci trafiło nowe zdjęcie interfejsu konsoli

PlayStation 5 – do sieci trafiło nowe zdjęcie interfejsu konsoli

Jakiś czas temu prezentowaliśmy Wam zdjęcia z menu konsoli PlayStation 5. Kilka godzin temu do sieci wyciekło kolejne, które przedstawia zaktualizowaną wersję menu.

Jak na razie Sony nie zdradziło wszystkich szczegółów dotyczących PS5. Zarówno wygląd jak i pełna specyfikacja urządzenia nadal pozostają owiane tajemnicą. Kilka dni temu Sony uruchomiło oficjalną stronę konsoli, a to może oznaczać, że nadchodzi prezentacja nextgena.

Kilka godzin temu na Reddit pojawił się wpis, w którym autor helixonyt jak twierdzi udostępnia zdjęcie aktualnego menu konsoli PlayStation 5. Wygląda ono dość podobnie do tego, które mieliśmy okazję widzieć w jednym z poprzednich przecieków. Różnica pomiędzy starą i obecną wersją menu to logo PS5.

Zobacz: PlayStation 5 – do sieci wyciekło menu konsoli?

Samo menu wydaje się być ulepszoną wersją UI znanego posiadaczom PS4. W tej sytuacji powinniśmy się cieszyć bo było ono dobrze zaprojektowane i wykazywało się dużą płynnością działania.

AKTUALIZACJA: Okazuje się, że powyższe zdjęcie nie przedstawia faktycznego menu konsoli – jest jedynie wysokiej jakości fake’iem, stworzonym przez człowieka, który specjalizuje się w tego rodzaju fotomontażach.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcereddit
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię