Strona głównaKonsolePS Plus: styczniowa oferta z Control: Ultimate Edition. Sony zaczyna walkę na...

PS Plus: styczniowa oferta z Control: Ultimate Edition. Sony zaczyna walkę na abonamenty?

Do tej pory to abonamenty Microsoftu można było uważać za główny punkt oferty firmy na konsole. Styczniowe PS Plus może jednak fanów Xboxa dość mocno… zdenerwować.

W styczniowym PS Plus znajdziemy 3 gry. Przede wszystkim jest to Control, poza tym Destruction Allstars oraz Concrete Genie. Najbardziej kontrowersyjna z punktu widzenia posiadaczy Xboxów jest oczywiście ta pierwsza gra. Xbox Game Pass również pozwala zagrać w nową grę studia Remedy, ale w podstawowej wersji. Ta – według dotychczasowych informacji nie otrzyma darmowej aktualizacji dla next genów. Taka aktualizacja będzie zawarta jedynie w edycji Ultimate, którą w styczniu otrzymają posiadacze PS Plus.

Już wcześniej wokół Control krążyło sporo kontrowersji, ponieważ w przeciwieństwie do większości innych gier, posiadacze Control w edycji zwykłej będą musieli kupić grę drugi raz by cieszyć się wszystkimi nowinkami związanymi z next-genami. Teraz okazuje się, że w nieco lepszej sytuacji postawiono posiadaczy PlayStation. Czy Xbox odpowie w jakiś sposób na plany Sony? Miejmy nadzieję.

Co do pozostałych gier, to Destruction AllStars to tytuł tworzony z myślą o PS5, w którym będziemy mogli oddać się nieskrępowanej demolce za kierownicą mniej lub bardziej futurystycznych pojazdów. Natomiast Concrete Genie to tytuł z 2019 roku – przygodówka w kolorowej, baśniowej stylistyce, ze średnią ocen na poziomie 75/100.

 

Co sądzicie o nowym zestawie gier na PS Plus?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceSony
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię