Strona główna Konsole PS Plus: styczniowa oferta z Control: Ultimate Edition. Sony zaczyna walkę na...

PS Plus: styczniowa oferta z Control: Ultimate Edition. Sony zaczyna walkę na abonamenty?

- Reklama -

Do tej pory to abonamenty Microsoftu można było uważać za główny punkt oferty firmy na konsole. Styczniowe PS Plus może jednak fanów Xboxa dość mocno… zdenerwować.

W styczniowym PS Plus znajdziemy 3 gry. Przede wszystkim jest to Control, poza tym Destruction Allstars oraz Concrete Genie. Najbardziej kontrowersyjna z punktu widzenia posiadaczy Xboxów jest oczywiście ta pierwsza gra. Xbox Game Pass również pozwala zagrać w nową grę studia Remedy, ale w podstawowej wersji. Ta – według dotychczasowych informacji nie otrzyma darmowej aktualizacji dla next genów. Taka aktualizacja będzie zawarta jedynie w edycji Ultimate, którą w styczniu otrzymają posiadacze PS Plus.

Już wcześniej wokół Control krążyło sporo kontrowersji, ponieważ w przeciwieństwie do większości innych gier, posiadacze Control w edycji zwykłej będą musieli kupić grę drugi raz by cieszyć się wszystkimi nowinkami związanymi z next-genami. Teraz okazuje się, że w nieco lepszej sytuacji postawiono posiadaczy PlayStation. Czy Xbox odpowie w jakiś sposób na plany Sony? Miejmy nadzieję.

Co do pozostałych gier, to Destruction AllStars to tytuł tworzony z myślą o PS5, w którym będziemy mogli oddać się nieskrępowanej demolce za kierownicą mniej lub bardziej futurystycznych pojazdów. Natomiast Concrete Genie to tytuł z 2019 roku – przygodówka w kolorowej, baśniowej stylistyce, ze średnią ocen na poziomie 75/100.

 

Co sądzicie o nowym zestawie gier na PS Plus?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceSony
Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE