Strona głównaKonsolePS Plus luty 2020 – wśród gier kolekcja BioShock

PS Plus luty 2020 – wśród gier kolekcja BioShock

Sony opublikowało listę gier jakie zostaną udostępnione w lutym w ramach PS Plus. Oferta Sony bije na głowę ofertę Microsoftu. Wśród tytułów kolekcja BioShock oraz The Sims 4. Zobacz szczegóły.

Już od czwartego lutego o godzinie 11:00 subskrybenci usługi PS Plus będą mogli pobrać nowe gry jakie udostępnia Sony. Tym razem jest grubo, zestaw składa się z BioShock: The Collection, The Sims 4 oraz VR-owego shootera Firewall Zero Hour. Gry będą dostępne do drugiego marca.

Zobacz: Gra Bluepoint Games na PlayStation 5 ma pokazać prawdziwe możliwości konsoli

BioShock: The Collection zostało wydane w 2016 roku i zawiera trzy części serii BioShock, BioShock 2 oraz BioSchock Infinite wraz ze wszystkimi dodatkami dla jednego gracza.

The Sims 4 chyba nie trzeba nikomu przedstawiać, to gra, która przejęła rolę chomika mającego zadanie zaznajomienie dzieci z istotą śmierci. Wirtualny dom „dla lalek” jest konkurencją dla programu Śmierć na tysiąc sposobów.

Firewall Zero Hour to pierwszoosobowa strzelanka 4 na 4 dla PlayStation VR. Kluczem do sukcesu jest tu praca zespołowa, a do naszych zadań należy pozyskanie lub obrona cennych danych od drużyny przeciwnej. Co więcej, 4 lutego w grze rozpoczyna się nowy sezon wprowadzający nową mapę oraz dużo darmowej zawartości.

Zobacz: PlayStation 5 popularniejsze wśród deweloperów niż Xbox Series X. Stawce przewodzą PeCety

Dobrej zabawy!

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię