Strona głównaKonsolePS5 – akcesoria dotrą wcześniej niż konsola

PS5 – akcesoria dotrą wcześniej niż konsola

Wygląda na to, że niektórzy gracze otrzymają akcesoria do PS5 wcześniej niż samą konsolę. Dodatkowe pady DualSense mają być wysyłane od 30 października.

Niektórzy nabywcy konsoli PS5 wraz z dodatkowymi akcesoriami, mogą wkrótce otrzymać pierwszą paczkę. Będzie ona zawierała akcesoria do konsoli, które nie znajdują się w pudełku z PS5. Według informacji na stronie Sony wysyłka części zamówień może rozpocząć się już 30 października.

Jak podaje producent kontroler DualSense, kamera HD, pilot, stacja ładująca do padów oraz bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Pulse 30 zostaną nadane 30 października. To dwa tygodnie przed premierą konsoli.

Zobacz: Sony ujawniło aplikacje multimedialne jakie trafią do konsoli

Jeden z użytkowników Twittera zrobił zrzut ekranu e-maila jaki otrzymał z PlayStation. Nie wiadomo jednak jakie akcesoria ma otrzymać w pierwszej paczce. Część zagranicznych sklepów również potwierdza wysyłkę 30 października. Sytuacja wydaje się dość rozsądna. Z racji tego, że zamówienie jest wysłane różnymi paczkami nie dojdzie do sytuacji, gdzie cześć zamówienia nie dotrze do gracza na czas. Nie wiadomo jak sytuacja wygląda w polskich sklepach. Dostaliście podobną wiadomość z Sony?

Premiera konsoli już 12 listopada.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię