Strona główna Konsole Gracze Red Dead Redemption 2 wiernie odwzorowali gang Dutcha w trybie Online

Gracze Red Dead Redemption 2 wiernie odwzorowali gang Dutcha w trybie Online

W społeczności graczy kryje się wiele tangentów i zapaleńców, którzy potrafią wyczarować bardzo wiele. Grupa fanów Red Dead Redemption 2 przeniosła do trybu wieloosobowego członków gangu Dutcha, wokół którego toczy się fabuła gry. Pomógł im w tym dostępny w grze edytor.

Użytkownik posługujący się nikiem JP_Doctor wraz z kilkoma ziomkami stworzyli odpowiedniki postaci znanych z kampanii dla jednego gracza. Tym samym do Red Dead Online trafili Sadie, Micaha i wielu innych.

Zobacz: Morbius, the Living Vampire to nowy film z uniwersum Marvela. W obsadzie Jared Leto

Zobacz: GTA 6 potwierdzone. Tajemnicę zdradził współpracownik Rockstar Games

W jednym z wywiadów twórca postaci wyjaśnia, że odtworzenie ekipy gangu Dutcha sprawiało trochę problemów, ze względu na ograniczone możliwości edytora postaci. Największy problem był z włosami i ubraniami.

Stworzenie naszych postaci zajęło sporo czasu, jednak o wiele więcej potrzebowaliśmy go na ich rozwój i zakup odpowiednich strojów. Szczególnie trudnym przypadkiem była Asdie.

Gang Dutcha ma czterech stałych członków, kierowanych przez graczy, którzy poznali się podczas gry, oraz kilku, którzy dołączają do zabawy jak mają czas. Cała ekipa wspólnie zwiedza świat i bierze udział w dostępnych aktywnościach, które fotografują i umieszczają potem w sieci. Co więcej, żeby jeszcze lepiej wczuć się w swoje role organizują sesje podczas, których odgrywają swoje role, zachowując się i mówiąc tak jak bohaterowie gry RDR2. To się nazywa wczucie w grę.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE