Strona głównaKonsoleRed Dead Online pełne martwych koni

Red Dead Online pełne martwych koni

Błędy w grach przyjmują różną postać, niekiedy są śmieszne innym razem irytujące, bywają jednak takie, które przyprawiają o gęsią skórkę i wywołują nocne koszmary. Tym razem w Red Dead Online mamy do czynienia z tym ostatnim typem błędu, grę zalewają starty martwych koni.

Dla wielu widzów scena z odciętą końską głową w łóżku była czymś czego nie mogli zapomnieć. W tej sytuacji lepiej żeby nie grali w Red Dead Online, które pokryte jest stertami martwych koni. Podobna sytuacja miała miejsce jakiś czas temu i była spowodowana możliwością spawnowania zwierząt dowolną liczbę razy. Jednak tym razem nikt nie robi tego specjalnie a truchła pojawiają się znikąd.

Zobacz: Polacy nie mogą grać w pokera w… Red Dead Redemption Online

Zobacz: Red Dead Redemption 2 – kiedy premiera na PC?

Co ciekawe gdy strzelimy obok sterty, w odpowiedzi do naszych uszu trafi niepokojący hałas. Jak twierdzą gracze od niedawna martwych koni jest jakby mniej, ale również ubyło mieszkańców, tak jakby wybijała ich nieznana choroba. Na razie nie wiadomo czy jest to zaplanowane działanie twórców gry. Z drugiej strony Rockstar prosi o zgłaszanie tego typu błędów, jednak nie wydaje oficjalnego komentarza w tej sprawie.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcetwitter
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię