Strona głównaKonsoleRed Dead Online: Rockstar dotrzymuje słowa, naprawia grę i jeszcze rozdaje prezenty

Red Dead Online: Rockstar dotrzymuje słowa, naprawia grę i jeszcze rozdaje prezenty

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Rockstar intensywnie pracuje nad naprawieniem Red Dead Online. Doczekaliśmy się już pierwszych zmian, które poprawiają ekonomię i balans rozgrywki. Ponadto wraz z aktualizacją deweloper przygotował dla graczy niespodziankę.

Rockstar udostępnił pierwszą z obiecanych aktualizacji Red Dead Online. Łatka ma zapewnić lepiej zbalansowaną i przyjemniejszą zabawę we wszystkich trybach i misjach. Zmianie uległa również ekonomia.

Szczegóły aktualizacji poniżej:

  • Zwiększenie zapłat w gotówce i złocie w szeregu aktywności (misje Free Roam, A Land of Opportunities, tryby Showdown itd).
  • Zmniejszenie cen za większość broni w katalogu Wheeler, Rawson & Co Catalogue and Gunsmiths. Dla osób, które już kupiły broń, zwrócimy różnicę w zakupie bezpośrednio na konto. Zwroty zostaną dokonane maksymalnie do 10 grudnia.
  • Dostosowanie cen skór, futer oraz środków leczniczych dla konia.

W ramach nagrody każdy biorący udział w beta Red Dead Online otrzyma 15 sztabek i 250 dolarów do wykorzystani w grze. „Metal i papiery” trafią do graczy maksymalnie do 14 grudnia.

Zobacz także: Red Dead Online na razie bez mikropłatności, na razie…

Rockstar zapewnia również, że nadal będzie pracować nad poprawieniem balansu rozgrywki w Red Dead Online. W przyszłym tygodniu ma zostać wyeliminowany błąd powodujący wyrzucanie graczy z serwerów.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię