Strona głównaKonsoleRed Dead Online: W grze pojawiły się zombie. Czy jest to zapowiedź...

Red Dead Online: W grze pojawiły się zombie. Czy jest to zapowiedź dodatku z truposzami?

Gracze Red Dead Online donoszą, że w grze pojawiły się zombie. Wygląda jednak na to, że nie jest to błąd, a zamierzone działanie twórców gry. Możliwe, że wkrótce zagramy w kolejny dodatek z nieumarłymi w roli głównej.

Według relacji graczy, chodzące truposze pojawiają się w okolicach miasteczka Armadillo. Jak na razie przemienieńcy nie wykazują agresji, zwykle leżą na ziemi lub stoją. Ich cechą wspólną jest niebieska skóra i świecące oczy. Chociaż to pierwsze to objaw jest charakterystyczny dla zatrucia srebrem.

Zobacz: Fanowska wersja Red Dead Redemption na PC zablokowana

Another Zombie Lady in the Swamp from RedDeadOnline

Dead blue man south of Armadillo. I know I’m not the first to encounter “zombie” NPCs and this is just getting my hopes up for a halloween update. from RedDeadOnline

Shot her, and she blinked… moved her mouth also. Undead Nightmare?? from RedDeadOnline

Found this dead “zombie” inside a mass grave in Armadillo from RedDeadOnline

Zobacz: Tajemnicza gra Bonaire to Red Dead Redemption 2 na PC?

Co do przyczyny zjawiska zdania są podzielone. Część graczy uważa, że jest to wynik błędu gry, inni twierdzą, że to zamierzone działanie Rockstar z okazji zbliżającego się Halloween. Według tej drugiej grupy ma to być zwiastun nadejścia kontynuacji dodatku Undead Nightmare, który trafił do Red Dead Redemption w 2010 roku, jako całkowicie nowa kampania dla jednego gracza z elementami sieciowymi.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię