Strona głównaKonsoleSony pokazuje dwa nowe kolory pada DualSense

Sony pokazuje dwa nowe kolory pada DualSense

DualSense czeka najwyraźniej dokładnie ta sama przygoda co DualShocka 4. Niedługo kontroler od PS5 będzie dostępny w dwóch nowych kolorach. 

Aktualnie dostępnych wariantów DualShocka 4 są dziesiątki. Mamy za sobą kilkanaście różnych kolorów, specjalne wydania, a nawet jedną wersję z okazji 20-lecia firmy. Sony powoli wkracza na tę ścieżkę ze swoim nowym padem DualSense.

Zobacz: Steam może niedługo pojawić się na konsolach

Na blogu PlayStation pojawił się właśnie krótki wpis prezentujący dwa nowe kolory pada, Midnight Black i Cosmic Red. Czerwony faktycznie jest nieco kosmiczny, a czarny… powinien zadowolić tych, którym przeszkadzał do tej pory biały kontroler.

Kolor PS5 oraz jego pada był częstym tematem do dyskusji wśród fanów konsoli Sony. Szybko rozniósł się po internecie temat wymiennej obudowy do PlayStation 5. Pytania o alternatywne wersje kontrolerów też pojawiały się dosyć regularnie. Niestety nie mamy jeszcze oficjalnej daty premiery nowych padów. Pojawiły się jedynie na oficjalnej stronie z dopiskiem „Już wkrótce”.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię