Strona głównaGryAktualnościStudio ZeniMax od Elder Scrolls Online kompletuje zespół do pracy nad nowym...

Studio ZeniMax od Elder Scrolls Online kompletuje zespół do pracy nad nowym tytułem MMO

Na stronie ZeniMax Studios została opublikowana oferta pracy, która nie ma związku z Elder Scrolls Online. Co ciekawe na liście znalazł się zapis mówiący o poszukiwaniu programisty, który zajmie się produkcją nowego ekscytującego IP.

ZeniMax Studios Online specjalizuje się w grach MMO, więc możemy się domyślać, że najnowszy projekt również będzie zaliczał się do tej kategorii. Warto jednak zauważyć, że niekoniecznie oznacza to powstanie, podobnego do ESO, tradycyjnego MMO. Może być to również gra zbliżona do Division albo Destiny, które są ostatnio popularne.

Jakie umiejętności powinni posiadać kandydaci chcący nawiązać współpracę z ZeniMax? W ofercie możemy wyczytać, że poszukiwani są programiści mający doświadczenie z własnymi silnikami lub komercyjnymi takimi jak Unreal czy Crytek / Lumberyard. Ponadto powinni posiadać wiedzę techniczną na temat Xbox One, PlayStation 4 i PC oraz doświadczenie w tworzeniu MMO.

Na tej podstawie możemy wywnioskować, że ZeniMax będzie przygotowywało całkiem potężny tytuł. Deweloper nie ogłosił go jeszcze oficjalnie. Prawdopodobnie zrobi to dopiero po skompletowaniu zespołu.

W ostatnim czasie bardzo dużo dzieje się na rynku i ZeniMax jest kolejnym studiem poszukującym pracowników. Najpierw Sony szuka speca od marketingu dla PS5. Potem Microsoft poszukuje ludzi do nowego studia. Czyżby trwały gorączkowe przygotowania przed premierą konsol nowej generacji? Z pewnością na odpowiedź będziemy musieli jeszcze trochę poczekać, jednak podyskutować warto. A Wy jak sądzicie? Dajcie znać w komentarzach.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię