Strona głównaEsportCounter-StrikeTeam Kinguin nie daje szans Izako Boars. Pingwiny w finale ESL MP

Team Kinguin nie daje szans Izako Boars. Pingwiny w finale ESL MP

Pierwszy półfinał ESL Mistrzostw Polski zakończył się szybko i bez zaskoczeń. Team Kinguin nie dali szans Izako Boars i pewnie zameldowali się w finale, gdzie czekają na zwycięzcę pojedynku AGO z PACT.

Obie mapy zakończyły się zdecydowanym zwycięstwem Pingwinów, chociaż początki każdej z nich kompletnie tego nie zapowiadały. Walka zaczęła się na Overpassie, na którym Team Kinguin zgarnęli pierwszą pistoletówkę. Nie oddali force’a i dzięki temu zdobyli dwa punkty na swoje konto. Dopiero wtedy do głosu doszli podopieczni Izaka, który wygrali 5 kolejnych rund i prowadzili już 5:2. W tym momencie coś w grze Dzików się zacięło i do końca mapy zdobyli już tylko jedną rundę, przegrywając pierwszą odsłonę tego meczu wynikiem 16:6.

Podobnie wyglądał mecz na drugiej mapie – Cache. Co prawda przegrana Izako Boars po stronie terrorystów wynikiem 6:9 nie była rewelacyjnym wynikiem, ale dawało jeszcze jakieś nadzieje. Te szybko zostały rozwiane przez rywali, którzy błyskawicznie zdobywali punkt za punktem i wygrali drugą mapę rezultatem 16:7. Tym samym Team Kinguin pewnie awansowali do finału ESL Mistrzostw Polski. Zmierzą się w nim ze zwycięzcą meczu AGO Esports z PACT.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię