Strona głównaKonsoleTrzy gry z serii Resident Evil trafiają na konsolę Nintendo Switch, jednak...

Trzy gry z serii Resident Evil trafiają na konsolę Nintendo Switch, jednak cena może powalić

Już w maju na nasze konsole Nintendo Switch trafią trzy gry z serii Resident Evil. Ta informacja z pewnością ucieszy każdego fana, jednak cena każdego z tytułów może nieco ostudzić zapał i powstrzymać od zakupu.

21 maja wirtualna półka dostępnych gier na Nintendo Switch zostanie wzbogacona o Resident Evil HD Remaster, Resident Evil Zero oraz Resident Evil 4. Jednak ostateczna decyzja o zakupie będzie zależała od naszych chęci oraz zasobności portfela. Każdy z tytułów możemy zamówić już w przedsprzedaży, jednak będzie to wiązało się z koniecznością wyskoczenia ze 124 złotych za każdy z nich. To oznacza, że za całość przyjdzie nam zapłacić 372 złote. Co więcej każdą z gier możemy kupić w zdecydowanie lepszej cenie na inne platformy. Ale jak to się mówi za miniaturyzację trzeba płacić.

Zobacz: CD Projekt może pracować nad grą na konsolę Nintendo Switch

Wszystkie trzy części Resident Evil zostaną wydane tylko w wersji cyfrowej. Wersje fizyczne nie będą dostępne w Europie. Nieco lepiej mają gracze z USA, którzy RE HD Remaster oraz Zero mogą kupić również w wersji pudełkowej.

Zobacz: Nintendo jeszcze w tym roku zaprezentuje Switch VR?

Dotychczas na Nintendo Switch zostały wydane dwie części Revelations oraz RE7, ale tylko w Japonii i w usłudze streamingu. Jeżeli posiadacie wolne zasoby gotówki możecie wejść w posiadanie trzech gier za pośrednictwem nintendowskiego eShopu.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcenintendo
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię