Strona głównaGryAktualnościAssassin’s Creed Odyssey: Ubisoft oferuje darmową zawartość do gry i pierwszy fabularny...

Assassin’s Creed Odyssey: Ubisoft oferuje darmową zawartość do gry i pierwszy fabularny dodatek

Już za chwilę na PC, PS4 i XO będzie dostępne pierwsze DLC – Dziedzictwo pierwszego ostrza. Wyjaśni nam skąd wzięła się moda na ukryty pod rękawem sztylet, uwielbiany przez wszystkich asasynów.

Starożytna Grecja już od dłuższego czasu stoi otworem dla wszystkich graczy. Niezależnie od platformy możemy wspinać się po penisie Zeusa, urządzić polowanie na Meduzę lub oddać się bardziej przyziemnym przyjemnościom. Tu chociażby możemy przespać się z ponętną mężatką, za co przy okazji podziękuje nam jej wymęczony mąż.

Oczywiście atrakcji jest mnóstwo, a będzie jeszcze więcej, gdyż 4 grudnia pojawi się pierwszy dodatek do Assassin’s Creed: Odyssey pt. Dziedzictwo pierwszego ostrza. Poruszy on temat legendarnej broni używanej przez zrzeszonych asasynów. W grze pojawi się nawet postać, od której zaczęła się moda na zabijanie kozikiem wysuwanym spod rękawa (mowa o Dariusie).

Geneza i jego dalsze losy zostaną przedstawione w formie 3 odcinków, gdzie dwa ostatnie zadebiutują na początku 2019. Poniżej mamy przedsmak tego, co szykuje dla nas Ubisoft…

Zobacz także: Nowy Assassin’s Creed na Dzikim Zachodzie? Ubisoft ma czas, by wymyślić dobrą historię…

DLC będzie dostępne dopiero za kilka dni dla posiadaczy season passa. Mamy jednak coś, co jest możliwe do ściągnięcia od ręki i to całkiem za darmo. Producent gry targnął się na swoje oszczędności i przygotował dla wszystkich bezpłatną zawartość, którą odblokujemy w Uplay. Wystarczy wpisać kod ACOD-KASS-FR31-7406, by otrzymać przedmioty do Assassin’s Creed: Odyssey (Epsilon Blade oraz a letter of the Greek alphabet)

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię