Strona głównaGryAktualnościCD Projekt RED chciałby Meryl Streep w Cyberpunk 2077. Jestem na tak!

CD Projekt RED chciałby Meryl Streep w Cyberpunk 2077. Jestem na tak!

Zdecydowanie największym wydarzeniem E3 2019 było pojawienie się na scenie Keanu Reevesa i informacja, że jeden z najbardziej rozchwytywanych aktorów w Hollywood pojawi się w polskiej grze Cyberpunk 2077. Jednak coraz więcej rzeczy sugeruje, że nie będzie on jedyną gwiazdą w produkcji CD Projekt RED. Co byście powiedzieli na Meryl Streep?

Skąd wzięła się informacja o Meryl Streep? W trakcie wywiadu z serwisem GAME Mateusz Tomaszkiewicz z CD Projekt RED został zapytany, jaką gwiazdę, gdyby miał do wyboru każdego, chciałby jeszcze – obok Keanu Reevesa – zobaczyć w Cyberpunk 2077. Odpowiedź może wydawać się zaskakująca.

– O Boże, to strasznie trudne. Jest tak wielu aktorów, których kocham… Na przykład uwielbiam Meryl Streep. Kocham film „Diabeł ubiera się u Prady” i byłoby wspaniale zobaczyć ją jako jedną z bohaterek w naszej grze. Mogłaby być jedną z tych korporacyjnych postaci. Potrafię to sobie wyobrazić – powiedział Tomaszkiewicz.

Meryl Streep w Cyberpunk 2077?

Coś sobie w tym miejscu ustalmy – na razie nie ma mowy o tym, żeby Meryl Streep pojawiła się w Cyberpunk 2077. Aktorka nigdy nie wystąpiła w żadnej grze i nic nie wskazuje na to, aby miało się to zmienić. Ale coraz więcej rzeczy wskazuje na to, że Keanu Reeves nie będzie jedynym celebrytą w polskiej grze. Już wcześniej pojawiały się plotki na temat Lady Gagi czy Kanye Westa. W niedawnym wywiadzie Mike Pondsmith – twórca całego uniwersum Cyberpunk – został zapytany o udział innych gwiazd w polskiej grze, ale szybko uciął temat, odmawiając komentarza.

Cyberpunk 2077, o ile nie dojdzie do żadnych opóźnień, zadebiutuje 16 kwietnia 2020 roku w wersji na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Mówi się także o tym, że z czasem gra pojawi się na konsolach kolejnej generacji, czyli PlayStation 5 oraz Xbox Scarlett.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceComicBook
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię