Strona głównaKonsoleEA mówi o planach związanych z PS5 i Xbox Scarlett

EA mówi o planach związanych z PS5 i Xbox Scarlett

Podczas ostatniego spotkania z inwestorami, Andrew Wilson z Electronic Arts skomentował plotki na temat PlayStation 5 oraz Xbox Scarlett. Jak można było się spodziewać EA jest gotowe wspierać Sony i Microsoft podczas prac nad konsolami, pomimo, że równolegle EA pracuje nad własnym rozwiązaniem streamingu gier.

Wilson podczas spotkania przyznał:

Jest kilka plotek, kilka artykułów i różne pogłoski o tym, jakie są nowe konsole i kiedy nadchodzą. Nie sądzę jednak żebyśmy mogli na ten temat teraz porozmawiać. Ale musicie wiedzieć, że współpracujemy z Microsoftem, Sony i Nintendo od wielu, wielu lat i nie możemy doczekać się kolejnych owocnych lat współpracy. Nawet, jeśli wszyscy albo cześć z nas będzie równolegle starała się o chmury.

Plotki na temat nowych konsol pojawiły się już jakiś czas temu, co więcej sporo mówi się także o nowych usługach streamingu gier od Microsoftu. Google również pracuje nad swoim własnym rozwiązaniem.

Czytaj także:Red Dead Redemption 2 na PS5 i Xbox Scarlet będzie ładniejsze, bo zremasterowane

Więcej na temat konsol powinniśmy dowiedzieć się pod koniec przyszłego roku lub na początku 2020, a ten z kolei powinien być rokiem premier obu konsol.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię