Strona głównaKonsoleRed Dead Online jeszcze w tym tygodniu?

Red Dead Online jeszcze w tym tygodniu?

Red Dead Redemption 2 z całą pewnością zasługuje na tytuł jednej z najlepszych gier wydanych w tym roku. Do pełni szczęścia i całkowitego spełnienia brakuje tylko trybu online. A tego w wersji beta powinniśmy spodziewać się jeszcze w tym tygodniu.

Tryb online w wersji beta miał pojawić się w listopadzie. Jednak Rockstar nie potwierdził oficjalnie dokładnej daty. Deweloper ma na to mało czasu, do końca listopada zostało zaledwie kilka dni. Jak wskazuje serwis GameSpot, niektórzy gracze odblokowują już osiągnięcia związane z Red Dead Online, więc wygląda na to, że ktoś ma już do niego pełny dostęp.

Osiągnięcie „Breakout” zostaje przyznane po ukończeniu wprowadzenia Red Dead Online obecnie zdobyło go 0,01 % graczy.

Zobacz także: Cyberpunk 2077 ma być lepszy od Red Dead Redemption 2

Czego w zasadzie możemy oczekiwać od trybu Online? Rockstar powiedział tylko, że będzie wykorzystywał rozgrywkę z Red Dead Redemption 2 jako podstawę.

Red Dead Online będzie gotowy do eksploracji samotnie lub z przyjaciółmi, a także będzie oferował ciągłe aktualizacje i poprawki, aby rosnąć i rozwijać to doświadczenie dla wszystkich graczy.

Patrząc na rozwój GTA Online, z pewnością czeka nas wiele dodatkowej zawartości udostępnianej na przestrzeni kolejnych kilku lat. Gdy tylko dowiemy się czegoś więcej damy Wam znać.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię