Strona głównaGryAktualnościWarframe: Nadchodzi dodatek, który wgniecie Was w fotele

Warframe: Nadchodzi dodatek, który wgniecie Was w fotele

Od premiery Warframe minęło ponad sześć lat. Dlatego niemałym zaskoczeniem była prezentacja przez deweloperów nowego dodatku. A to nie koniec niespodzianek jakie zostały przedstawione podczas TennoCon 2019.

Największą atrakcją spotkania było 6-minitowe intro pełniące rolę wprowadzenia do gry. Jest to również możliwość ujrzenia tytułu z zupełnie innej perspektywy. Nawet jeżeli nie interesowaliście się nigdy Warframe, to ten materiał warto obejrzeć bo jest to kawał dobrej roboty, który chętnie zobaczyłbym w wersji pełnometrażowego filmu. Materiał przygotował węgierskie studio CGI Digic Picture.

Zobacz: Jest szansa na film Cyberpunk 2077 – sugeruje to twórca uniwersum

To nie jedyne zmiany jakie trafią do Warframe. Gra wzbogaciła się o kilka nowych elementów, takich jak zbroja Wukong Prime, wyposażona w kuszę i nunchaku. Ponadto rusza event Nightwave Series 2 – The Emissary, który potrwa 10 tygodni. W tym czasie do gry trafią kolejne epizody z nowymi wyzwaniami oraz nagrodami.

Już wkrótce do Warframe trafi dodatek Empyrean, który pozwoli na sterowanie statkami kosmicznymi. Gameplay możecie obejrzeć poniżej. Robi wrażenie. Dzięki ekspansji, drużyna graczy będzie mogła sterować gigantycznymi statkami, co będzie jednak wymagało współpracy. Co więcej Statki będziemy mogli modyfikować i ulepszać.

Zobacz: Cyberpunk 2077: PlayStation 4 Pro na pewno otrzyma wersję w 4K

Na graczy czeka kosmos pełen surowców do zebrania, które pomogą w rozbudowie machin. Przeciwnicy z kolei wraz z naszym rozwojem również będą coraz silniejsi, zdobywać i ulepszać własne statki. Cel twórców jest jeden, doprowadzić do wielkich kosmicznych batalii.

Kolejne dodatki

Ale to nie wszystko, kolejny dodatek to The New War. Popchnie on główną fabułę gry do przodu. Premiera zapowiedziana jest na Boże Narodzenie.

Deweloperzy nie spoczywają jednak na laurach i zapowiadają wprowadzenie kolejnego dużego otwartego regionu The Duviri Paradox. Na razie nie zdradzają wielu szczegółów na jego temat, poza tym, że klimat miejsca będzie dość groteskowy.

 

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię