Klawiatury i myszki

Szukasz prezentu dla swoich bliskich?
Pomożemy w jego wyborze!

Początek grudnia to gorączka zakupowych prezentów w pełni, co widać w prawie każdym sklepie z elektroniką. Wiemy, że jesteście zabiegani, a czasem nawet trochę zagubieni w gąszczu ofert, więc po raz kolejny, wraz z naszymi partnerami, staramy się Wam pomóc w wyborze najciekawszych i najlepszych prezentów świątecznych. Wiele z prezentowanych tutaj pomysłów mieliśmy okazję sprawdzić osobiście, dlatego też przy ich opisach znajdziecie linki do bardziej dokładnych recenzji, które pojawiły się na naszej stronie.

 
HyperX Alloy Origins

Klawiatura HyperX Alloy Origins

Klawiatura HyperX Alloy Origins to konstrukcja bardzo nowoczesna i funkcjonalna. Oferuje wszystko to, czego można oczekiwać od sprzętu dla graczy.

Razer Huntsman Tournament Edition

Klawiatura Razer Huntsman Tournament Edition

Dobra klawiatura, a taką jest Razer Huntsman Tournament Edition, to szybsze reakcje, większy komfort, dodatkowe funkcje dedykowane graczom, a także dużo dłuższa żywotność, liczona w dziesiątkach lat.

GK 540 Magna Kailh Blue RGB Pudding Edition

Klawiatura SPC Gear GK540 Magna Kailh Blue RGB Pudding Edition

Klawiatura - bez niej posługiwanie się komputerem byłoby istną katorgą. Graczom, którzy cenią sobie precyzję i wyraźną informację zwrotną, a przy okazji niebanalny design nakładek, polecam model GK540 Magna Kailh Blue RGB Pudding Edition.

KRUX Comet

Klawiatura KRUX Comet

Kolejna, bardzo ciekawa klawiatura w naszym poradniku. Pełnowymiarowa, wyposażona w przełączniki Outemu Blue lub Brown, z ciekawym designem, a - co chyba najważniejsze dla wielu graczy - naprawdę tania jak na jej możliwości. Oto KRUX Comet.

Logitech PRO X

Klawiatura Logitech PRO X

Mechaniczna klawiatura stworzona z myślą o profesjonalistach. Sygnowane przez największe imiona branży esportowej PRO X to jeden z najpopularniejszych wyborów wśród zawodników.

Klawiatura mechaniczna KRUX METEOR

Gdy skuteczność i precyzja to nie wszystko czego potrzebujesz w grach, ale ważny jest również wygląd i wytrzymałość klawiatury, Krux Meteor będzie idealnym rozwiązaniem. Dwa typy przełączników oraz wytrzymała konstrukcja sprawiają, że model ten jest rozwiązaniem na lata.