O Nas

Witaj na GamingSociety.pl Jesteśmy wyspecjalizowanym serwisem, ukierunkowanym na właścicieli komputerów PC, kochających gry i chcących, by te gry działały na ich maszynach idealnie. Każdego dnia dostarczamy dawkę najświeższych informacji na temat nowości sprzętowych, nadchodzących premier gier czy promocji. Oprócz newsów, przygotowujemy poradniki oraz recenzje sprzętu gamingowego i gier – zarówno tych z głównego nurtu, jak i niezależnych produkcji.

Nieodłącznym elementem tematycznym serwisu jest bogata polska scena esportu i relacje z najważniejszych wydarzeń esportowych. W celu ułatwienia komunikacji pomiędzy Graczami, przygotowujemy ponadto platformę pozwalającą na tworzenie klanów, dedykowane serwery gier, forum dyskusyjne czy system planowania rozgrywek online. Zespół tworzą:

Piotr Gołąb
Redaktor, Szef działu hardware
E-mail: piotr.golab@gamingsociety.pl Piotr uzupełni opis wkrótce. Sprawdź publikacje Piotrka TUTAJ
Tomasz Alicki
Redaktor, Szef działu gry
E-mail: tomasz.alicki@gamingsociety.pl Były konsolowiec, teraz dumny przedstawiciel PCMR. Pasjonat esportu, wielki fan Call of Duty i kinoman. Na Gaming Society przede wszystkim o grach – najnowszych premierach, multiplayerach i zapomnianych klasykach. Sprawdź publikacje Tomka TUTAJ
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu
E-mail: zbigniew.plawecki@gamingsociety.pl Przedstawiciel gamingowego pokolenia starszej daty, dumny z bycia graczem przez niemal całe swoje życie. Umiejętnie mimo wszystko łączący zachwyty nad retro ze zrozumieniem zjawisk takich jak „oglądanie jak ktoś gra w gry”, choć wszelkiej maści Battle Royale już dawno wychodzą mu bokiem. Od kilku lat ciężar jego zainteresowań przesunął się nieco w kierunku esportu i to tym zjawiskiem najczęściej zajmuje się na łamach Gamingsociety.pl. Najlepiej czuje się podróżując na eventy i turnieje. Po godzinach przedstawiciel ukrytej opcji konsolowej (ćśśś, nie mówcie nikomu). Sprawdź publikacje Zbyszka TUTAJ
Marcin Czajka
Redaktor, szef działu retro
E-mail: m.czajka@gamingsociety.pl Absolwent szkoły dowcipu imienia Strasburgera. Wychowany na komiksach Christy i Chmielewskiego. Zapalony gracz i miłośnik twórczości Pratchetta. Inżynier, co nie jedno już zepsuł, a jeszcze więcej naprawił. Wujek dobra rada i koordynator zabaw z ogniem. Miłośnik technologii i niecodziennych rozwiązań, od wielu lat związany z rynkiem telekomunikacyjnym. Właściciel dwumetrowej kupki wstydu zafoliowanych gier. Pasjonat komputerowych RPGów i starych platformówek. Sprawdź publikacje Marcina TUTAJ
Kornelia Zawistowska
Streamerka
E-mail: sabz@gamingsociety.pl Kornelia uzupełni opis wkrótce. Oglądaj streamy Kornelii na: Twitch i Facebook Gaming
Oskar „DeerFluffy” Formella
Komentator Esportowy – Influencer
E-mail: oskar.formella@gamingsociety.pl Najmłodszy z naszych nabytków. Fan E-sportu, Polski komentator międzynarodowej sceny CS:GO, który pomimo młodego wieku ma już za sobą spore doświadczenie w tym temacie. Prywatnie student Fizjoterapii z pomorza, wielbiciel najnowszych technologii, a w głębi duży chłopiec uzależniony od gier komputerowych. Dla społeczności Gaming Society będzie prezentować i testować sprzęt gamingowy i nie tylko! Sprawdź publikacje Oskara TUTAJ
  Konrad Dzionek
Inwestor strategiczny
E-mail: k.*******@ga***********.pl Świat zrodził już wielu łotrów i tyranów, acz w gąszczu zła, pośród ciemności i stalowego chłodu blaszaków powstał Imperator Doskonały. Niezrównany towarzysz rozmów o komputerach i szybkich samochodach. Z uporem maniaka „dociskał gaz” do samej podłogi, by windować rekordy w podkręcaniu zamierzchłej technologii oraz w grach wyścigowych.Z jednej strony człowiek biznesu nie bojący się zabrać głos w ważkich tematach, a jednocześnie osoba łagodna z natury, która potrafi słuchać i analizować, by przekuwać proste pomysły na wielkie suckesy. Każda inwestycja jest obarczona ryzykiem, jednak Gaming Society nie traktuje jako zabawy, a długoterminową misję. Tak jak na niebie umiera tysiące gwiazd, tak i w sieci co rusz portale wypalają się z powodu braku świeżych pomysłów. Jego zadaniem jest utrzymać w ryzach ekipę Gaming Society i sprawić, by stała się najjaśniejszym punktem internetu po wsze czasy.
  Krzysztof Wójtowicz
DZIAŁ IT
E-mail: k.*********@ga***********.pl Człowiek, dla którego nie istnieją problemy. W głowie ma dwa procesory od Intela do jednoczesnego analizowania miliona zadań, a w palcach u dłoni osadzony algorytm do rozwiązywania najtrudniejszych zagadnień. Jest jednym z ojców założycieli Gaming Society, toteż bez chwili wytchnienia dba o rozwój portalu, często naginając prawa fizyki i wolnego czasu. Na bazie jego doświadczenia z dziedziny IT można by napisać kilka grubych książek.
Sprzęt komputerowy traktuje jak mocny alkohol, wpierw delikatnie smakując go, by po chwili upijać się nim na umór z głębokich kieliszków. Elektronikę zna jak własną kieszeń, więc z ochotą majstruje przy podzespołach blaszaka spełniając indywidualne technologiczne wizje. Mimo, że większą część życia zabiera Mu praca, potrafi wygospodarzyć czas, by zanurzyć się w świecie Sc-Fi i fantastyce, które przebijają się przez gry i książki.
Zdarzy się, że ucieka myślami od rzeczywistości, wtem uruchamia nastrojową muzykę, łapie za sztangę, po czym przechodzi do kolejnych zawodowych questów.
  Dawid Szczepanek
CEO / PRM
E-mail: d.szczepanek@gamingsociety.pl Nade wszystko kocha nowe technologie. Choć serce skradła już mu dziewczyna, to jednak pozostaje wierny Marvelowi, DC Universe i Gwiezdnym Wojnom. W Gaming Society niczym cyna łata łączenia między wszystkimi członkami redakcji. Wprowadzając wpierw trochę chaosu, by nagle wykonać Mission Impossible. Praca z ludźmi to jego życie, acz stara się odnajdywać czas na hołubienie swoich pasji. Lubi wtykać palce w komputery i innego gatunku elektronikę, podróżować z wędką, a w międzyczasie śmigać w kasku strażaka i gasić pożary. Nie zapomina o chwili dla gier, które są mu ziemią obiecaną.

 

Współpracowali z nami również:

Lech Okoń
Sprawdź publikacje Lecha TUTAJ

Grzegorz Rosa
Sprawdź publikacje Grześka TUTAJ

Krzysztof Hukałowicz
Sprawdź publikacje Krzyśka TUTAJ

Szymon Nocoń
Sprawdź publikacje Szymona TUTAJ

Arkadiusz Dziermański
Sprawdź publikacje Arka TUTAJ

Damian Jaroszewski
Sprawdź publikacje Damiana TUTAJ