O Nas

Witaj na GamingSociety.pl Jesteśmy wyspecjalizowanym serwisem, ukierunkowanym na właścicieli komputerów PC, kochających gry i chcących, by te gry działały na ich maszynach idealnie. Każdego dnia dostarczamy dawkę najświeższych informacji na temat nowości sprzętowych, nadchodzących premier gier czy promocji. Oprócz newsów, przygotowujemy poradniki oraz recenzje sprzętu gamingowego i gier – zarówno tych z głównego nurtu, jak i niezależnych produkcji.

Nieodłącznym elementem tematycznym serwisu jest bogata polska scena esportu i relacje z najważniejszych wydarzeń esportowych. W celu ułatwienia komunikacji pomiędzy Graczami, przygotowujemy ponadto platformę pozwalającą na tworzenie klanów, dedykowane serwery gier, forum dyskusyjne czy system planowania rozgrywek online. Zespół tworzą:

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware
E-mail: d.jaroszewski@gamingsociety.pl Zaczynał od konsol PlayStation, ale dość szybko poznał piękno prawdziwego blaszaka. O nowych technologiach i grach pisze od ponad dekady. Miał także krótki epizod jako PR-owiec. Wielki miłośnik esportu, a przede wszystkim polskich zespołów Virtus.pro oraz Team Kinguin. Także fan piłki nożnej (FC Barcelona) i żużla (Polonia Bydgoszcz). Uwielbia grać, nawet pomimo braku czasu i nie najwyższych umiejętności. Stara się czerpać przyjemność ze wszystkich potyczek online, chociaż czasami puszczają mu nerwy. Uwielbia CS:GO, Overwatcha i gry RPG. Sprawdź publikacje Damiana TUTAJ
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu
E-mail: zbigniew.plawecki@gamingsociety.pl Przedstawiciel gamingowego pokolenia starszej daty, dumny z bycia graczem przez niemal całe swoje życie. Umiejętnie mimo wszystko łączący zachwyty nad retro ze zrozumieniem zjawisk takich jak “oglądanie jak ktoś gra w gry”, choć wszelkiej maści Battle Royale już dawno wychodzą mu bokiem. Od kilku lat ciężar jego zainteresowań przesunął się nieco w kierunku esportu i to tym zjawiskiem najczęściej zajmuje się na łamach Gamingsociety.pl. Najlepiej czuje się podróżując na eventy i turnieje. Po godzinach przedstawiciel ukrytej opcji konsolowej (ćśśś, nie mówcie nikomu). Sprawdź publikacje Zbyszka TUTAJ
Marcin Czajka
Redaktor, szef działu retro
E-mail: m.czajka@gamingsociety.pl Absolwent szkoły dowcipu imienia Strasburgera. Wychowany na komiksach Christy i Chmielewskiego. Zapalony gracz i miłośnik twórczości Pratchetta. Inżynier, co nie jedno już zepsuł, a jeszcze więcej naprawił. Wujek dobra rada i koordynator zabaw z ogniem. Miłośnik technologii i niecodziennych rozwiązań, od wielu lat związany z rynkiem telekomunikacyjnym. Właściciel dwumetrowej kupki wstydu zafoliowanych gier. Pasjonat komputerowych RPGów i starych platformówek. Sprawdź publikacje Marcina TUTAJ
Oskar “DeerFluffy” Formella
Komentator Esportowy – Influencer
E-mail: oskar.formella@gamingsociety.pl Najmłodszy z naszych nabytków. Fan E-sportu, Polski komentator międzynarodowej sceny CS:GO, który pomimo młodego wieku ma już za sobą spore doświadczenie w tym temacie. Prywatnie student Fizjoterapii z pomorza, wielbiciel najnowszych technologii, a w głębi duży chłopiec uzależniony od gier komputerowych. Dla społeczności Gaming Society będzie prezentować i testować sprzęt gamingowy i nie tylko! Sprawdź publikacje Oskara TUTAJ
 Konrad Dzionek
Inwestor strategiczny
E-mail: k.dzionek@gamingsociety.pl Świat zrodził już wielu łotrów i tyranów, acz w gąszczu zła, pośród ciemności i stalowego chłodu blaszaków powstał Imperator Doskonały. Niezrównany towarzysz rozmów o komputerach i szybkich samochodach. Z uporem maniaka “dociskał gaz” do samej podłogi, by windować rekordy w podkręcaniu zamierzchłej technologii oraz w grach wyścigowych.Z jednej strony człowiek biznesu nie bojący się zabrać głos w ważkich tematach, a jednocześnie osoba łagodna z natury, która potrafi słuchać i analizować, by przekuwać proste pomysły na wielkie suckesy. Każda inwestycja jest obarczona ryzykiem, jednak Gaming Society nie traktuje jako zabawy, a długoterminową misję. Tak jak na niebie umiera tysiące gwiazd, tak i w sieci co rusz portale wypalają się z powodu braku świeżych pomysłów. Jego zadaniem jest utrzymać w ryzach ekipę Gaming Society i sprawić, by stała się najjaśniejszym punktem internetu po wsze czasy.
 Krzysztof Wójtowicz
DZIAŁ IT
E-mail: k.wojtowicz@gamingsociety.pl Człowiek, dla którego nie istnieją problemy. W głowie ma dwa procesory od Intela do jednoczesnego analizowania miliona zadań, a w palcach u dłoni osadzony algorytm do rozwiązywania najtrudniejszych zagadnień. Jest jednym z ojców założycieli Gaming Society, toteż bez chwili wytchnienia dba o rozwój portalu, często naginając prawa fizyki i wolnego czasu. Na bazie jego doświadczenia z dziedziny IT można by napisać kilka grubych książek.
Sprzęt komputerowy traktuje jak mocny alkohol, wpierw delikatnie smakując go, by po chwili upijać się nim na umór z głębokich kieliszków. Elektronikę zna jak własną kieszeń, więc z ochotą majstruje przy podzespołach blaszaka spełniając indywidualne technologiczne wizje. Mimo, że większą część życia zabiera Mu praca, potrafi wygospodarzyć czas, by zanurzyć się w świecie Sc-Fi i fantastyce, które przebijają się przez gry i książki.
Zdarzy się, że ucieka myślami od rzeczywistości, wtem uruchamia nastrojową muzykę, łapie za sztangę, po czym przechodzi do kolejnych zawodowych questów.
 Dawid Szczepanek
CEO / PRM
E-mail: d.szczepanek@gamingsociety.pl Nade wszystko kocha nowe technologie. Choć serce skradła już mu dziewczyna, to jednak pozostaje wierny Marvelowi, DC Universe i Gwiezdnym Wojnom. W Gaming Society niczym cyna łata łączenia między wszystkimi członkami redakcji. Wprowadzając wpierw trochę chaosu, by nagle wykonać Mission Impossible. Praca z ludźmi to jego życie, acz stara się odnajdywać czas na hołubienie swoich pasji. Lubi wtykać palce w komputery i innego gatunku elektronikę, podróżować z wędką, a w międzyczasie śmigać w kasku strażaka i gasić pożary. Nie zapomina o chwili dla gier, które są mu ziemią obiecaną.

 

Współpracowali z nami również:

Lech Okoń
Sprawdź publikacje Lecha TUTAJ

Grzegorz Rosa
Sprawdź publikacje Grześka TUTAJ

Krzysztof Hukałowicz
Sprawdź publikacje Krzyśka TUTAJ

Szymon Nocoń
Sprawdź publikacje Szymona TUTAJ

Arkadiusz Dziermański
Sprawdź publikacje Arka TUTAJ