Akcesoria

Szukasz prezentu dla swoich bliskich?
Pomożemy w jego wyborze!

Początek grudnia to gorączka zakupowych prezentów w pełni, co widać w prawie każdym sklepie z elektroniką. Wiemy, że jesteście zabiegani, a czasem nawet trochę zagubieni w gąszczu ofert, więc po raz kolejny, wraz z naszymi partnerami, staramy się Wam pomóc w wyborze najciekawszych i najlepszych prezentów świątecznych. Wiele z prezentowanych tutaj pomysłów mieliśmy okazję sprawdzić osobiście, dlatego też przy ich opisach znajdziecie linki do bardziej dokładnych recenzji, które pojawiły się na naszej stronie.

 

TP-Link Archer AX11000 – router stworzony dla graczy

Zanim złapiecie pada do ręki i odpalicie Call of Duty: Black Ops Cold War czy Apex Legends, warto upewnić się, że wasz internet nie będzie utrudniał rozgrywki. Żaden gracz nie lubi tracić połączenia z grą w trakcie zaciętego meczu albo męczyć się z wysokim pingiem, kiedy reszta przeciwników cieszy się opóźnieniem na poziomie 10 czy 20 ms.

Krux Scorpius Pro

Bungee KRUX SCORPIUS PRO

Wygodne mouse bungee wyposażone w dwa wejścia USB, które na dobre zakończy Wasz problem z zarządzaniem kablami. Oryginalny wygląd oraz podświetlenie dodają również biurku odrobiny życia.