Krux

Szukasz prezentu dla swoich bliskich?
Pomożemy w jego wyborze!

Początek grudnia to gorączka zakupowych prezentów w pełni, co widać w prawie każdym sklepie z elektroniką. Wiemy, że jesteście zabiegani, a czasem nawet trochę zagubieni w gąszczu ofert, więc po raz kolejny, wraz z naszymi partnerami, staramy się Wam pomóc w wyborze najciekawszych i najlepszych prezentów świątecznych. Wiele z prezentowanych tutaj pomysłów mieliśmy okazję sprawdzić osobiście, dlatego też przy ich opisach znajdziecie linki do bardziej dokładnych recenzji, które pojawiły się na naszej stronie.

 
KRUX Beam

Myszka KRUX Beam

KRUX Beam to myszka dla wymagających graczy w niezwykle atrakcyjnej cenie. Ma rewelacyjny sensor, wygodną konstrukcję i dedykowane oprogramowanie. Dlatego to świetny pomysł na prezent.

KRUX Comet

Klawiatura KRUX Comet

Kolejna, bardzo ciekawa klawiatura w naszym poradniku. Pełnowymiarowa, wyposażona w przełączniki Outemu Blue lub Brown, z ciekawym designem, a - co chyba najważniejsze dla wielu graczy - naprawdę tania jak na jej możliwości. Oto KRUX Comet.

Klawiatura mechaniczna KRUX METEOR

Gdy skuteczność i precyzja to nie wszystko czego potrzebujesz w grach, ale ważny jest również wygląd i wytrzymałość klawiatury, Krux Meteor będzie idealnym rozwiązaniem. Dwa typy przełączników oraz wytrzymała konstrukcja sprawiają, że model ten jest rozwiązaniem na lata.

Krux Scorpius Pro

Bungee KRUX SCORPIUS PRO

Wygodne mouse bungee wyposażone w dwa wejścia USB, które na dobre zakończy Wasz problem z zarządzaniem kablami. Oryginalny wygląd oraz podświetlenie dodają również biurku odrobiny życia.