Świateczny Prezentownik 2020

SZUKASZ PREZENTU DLA SWOICH BLISKICH?
POMOŻEMY W JEGO WYBORZE!

Producent

Kategoria

Monitor Optix MAG274QRF-QD

Poznaj wyjątkowe funkcje monitora MSI Optix MAG274QRF-QD i dołącz do rozgrywki. Urządzenie zostało zaprojektowane z myślą o graczach, więc szybko stanie się Twoim oknem na wirtualne światy. Obsługując technologię HDR, monitor oferuje szerszy zakres jasności i kontrastu, czyniąc gry jeszcze bardziej klimatycznymi.

Komputer MAG Codex 5 10SA-221XPL

Sprzęt, komputery i podzespoły z serii MAG narodziły się w wyniku rygorystycznych testów jakości i zostały zaprojektowane tak, aby stać się symbolem wytrzymałości i trwałości. Nasi konstruktorzy skoncentrowali się na zapewnieniu jak największego komfortu użytkowania sprzętu, dzięki czemu produkty z serii MAG charakteryzują się prostym procesem instalacji, który, w połączeniu z przyjaznym interfejsem użytkownika, czyni z nich sprzęt będący najlepszym wyborem dla początkujących graczy.

TP-Link Archer AX11000 – router stworzony dla graczy

Zanim złapiecie pada do ręki i odpalicie Call of Duty: Black Ops Cold War czy Apex Legends, warto upewnić się, że wasz internet nie będzie utrudniał rozgrywki. Żaden gracz nie lubi tracić połączenia z grą w trakcie zaciętego meczu albo męczyć się z wysokim pingiem, kiedy reszta przeciwników cieszy się opóźnieniem na poziomie 10 czy 20 ms.

DiskStation Synology DS920+

Jak ważne jest regularne tworzenie kopii zapasowych przekonał się zapewne niemal każdy. Zgromadzone na komputerze ważne zdjęcia, dokumenty, pamiątki, wspomnienia, pliki przechowywane na telefonach… wszystko to może w mgnieniu oka zniknąć.

Laptop MSI GE75 Rider

Tylko ciągła ewolucja, pozwala przystosować się do dynamicznie rozwijającego się rynku gier komputerowych i sprzętu dla nich przeznaczonego. Takie założenia przyświecały inżynierom MSI przy tworzeniu MSI GE75 Raider.

Aparat natychmiastowy instax SQUARE SQ1

Selfie już na stałe weszły do naszego życia. Portale takie jak Instagram stały się głównym sposobem zapisywania pamiątek i wspomnień. A co gdyby tak format znany z Instagrama przenieść do życia realnego? Pomoże Wam w tym aparat instax SQUARE SQ1. Jego najważniejsza cecha to możliwość natychmiastowego wydrukowania zrobionego zdjęcia.

Laptop MSI GE66 Rider

To nowy rodzaj komputera przenośnego dla graczy, ponieważ łączy w sobie zdawałoby się, dwie całkowicie przeciwstawne cechy. Wysoką wydajność i kompaktową elegancką obudowę.

Biurko gamingowe Diablo X-Mate 1400

Oto biurko dla graczy, które zapewnia masę emocji w trakcie rozgrywki oraz sprawia, że gamingowy setup staje się niezwykle wyrazisty. X-Mate będzie niezastąpionym towarzyszem każdej gry.

Laptop MSI GT76 Titan

Idealny komputer przenośny dla gracza istnieje. Stworzyła go firma MSI i jest to model MSI GT76 Titan.

Fotel MAG CH120 X

MSI MAG CH120 to fotel gamingowy, wyposażony w stalową ramę oparcia i siedziska, wyłożoną formowaną pianką. Nachylenie oparcia w fotelu jest regulowane do pozycji 180°. Ponadto, podłokietniki można regulować w aż 4 płaszczyznach.

PARTNERZY PREZENTOWNIKA: