SPC Gear

Szukasz prezentu dla swoich bliskich?
Pomożemy w jego wyborze!

Początek grudnia to gorączka zakupowych prezentów w pełni, co widać w prawie każdym sklepie z elektroniką. Wiemy, że jesteście zabiegani, a czasem nawet trochę zagubieni w gąszczu ofert, więc po raz kolejny, wraz z naszymi partnerami, staramy się Wam pomóc w wyborze najciekawszych i najlepszych prezentów świątecznych. Wiele z prezentowanych tutaj pomysłów mieliśmy okazję sprawdzić osobiście, dlatego też przy ich opisach znajdziecie linki do bardziej dokładnych recenzji, które pojawiły się na naszej stronie.

 
SPC Gear SM900

Mikrofon SPC Gear SM900

Wiele osób marzy dzisiaj o karierze streamera. Kuszą pieniądze, sława oraz możliwość zarabiania na tym, co się kocha. Ale najpierw trzeba zainwestować w odpowiedni mikrofon. Moja propozycja to SPC Gear SM900.

GK 540 Magna Kailh Blue RGB Pudding Edition

Klawiatura SPC Gear GK540 Magna Kailh Blue RGB Pudding Edition

Klawiatura - bez niej posługiwanie się komputerem byłoby istną katorgą. Graczom, którzy cenią sobie precyzję i wyraźną informację zwrotną, a przy okazji niebanalny design nakładek, polecam model GK540 Magna Kailh Blue RGB Pudding Edition.

SPC Gear Endrophy Cordura Speed

Podkładki SPC Gear Endorphy Cordura Speed

Podkładki - dla graczy element wyposażenia stanowiska równie ważny co klawiatura, mysz czy dobry procesor. Tutaj liczą się wytrzymałość, użyte materiały czy łatwość czyszczenia. Ważny jest również rozmiar - a tych w linii SPC Gear Endorphy Cordura Speed znajdziecie kilka.

Fotel dla graczy SPC Gear EG450

SPC Gear EG450 to najwygodniejszy fotel w swojej klasie cenowej. Zapewnia prawidłowe podparcie kręgosłupa, a dzięki oddychającej tkaninie oraz specjalnemu wypełnieniu, przenosi użytkownika do krainy bezkresnej wygody i komfortu.