Creative

Szukasz prezentu dla swoich bliskich?
Pomożemy w jego wyborze!

Początek grudnia to gorączka zakupowych prezentów w pełni, co widać w prawie każdym sklepie z elektroniką. Wiemy, że jesteście zabiegani, a czasem nawet trochę zagubieni w gąszczu ofert, więc po raz kolejny, wraz z naszymi partnerami, staramy się Wam pomóc w wyborze najciekawszych i najlepszych prezentów świątecznych. Wiele z prezentowanych tutaj pomysłów mieliśmy okazję sprawdzić osobiście, dlatego też przy ich opisach znajdziecie linki do bardziej dokładnych recenzji, które pojawiły się na naszej stronie.

 
Sound BlasterX H6

Słuchawki Sound BlasterX H6

Wysokiej jakości słuchawki kompatybilne ze wszystkimi platformami nowej generacji i smartfonami. W zestawie dwa różne kable, jack i mini USB, oraz mikrofon do komunikacji ze znajomymi.

Creative Sound BlasterX G6

Przetwornik Creative Sound BlasterX G6

Dźwięk wysokiej jakości jest niezwykle ważny niemal w każdej grze online. O ile podstawą są słuchawki, to nie można też zapominać o karcie dźwiękowej. Warto zainwestować w zewnętrzny układ, np. Creative Sound BlasterX G6.

Sound BlasterX H5

Słuchawki Sound BlasterX H5

Sound BlasterX H5 to propozycja dla tych, którzy szukają lekkich, wytrzymałych słuchawek ze świetną jakością dźwięku zarówno wychodzącego, jak i tego odbieranego przez mikrofon.

Creative GigaWorks T20 Series II

Głośniki Creative GigaWorks T20 Series II

Słuchawki są niezwykle ważne dla każdego gracza, ale nie można też zapominać o dobrych głośnikach. Przy niewielkim biurku doskonale sprawdzą się Creative GigaWorks T20 Series II.

Minimalistyczne głośniki Creative Pebble V2

Creative Pebble V2 to moc i czystość dźwięku ukryta w minimalistycznych głośnikach, które nie tylko zajmują minimalną ilość miejsca na biurko, ale również stanowią element ozdobny.