Logitech

Szukasz prezentu dla swoich bliskich?
Pomożemy w jego wyborze!

Początek grudnia to gorączka zakupowych prezentów w pełni, co widać w prawie każdym sklepie z elektroniką. Wiemy, że jesteście zabiegani, a czasem nawet trochę zagubieni w gąszczu ofert, więc po raz kolejny, wraz z naszymi partnerami, staramy się Wam pomóc w wyborze najciekawszych i najlepszych prezentów świątecznych. Wiele z prezentowanych tutaj pomysłów mieliśmy okazję sprawdzić osobiście, dlatego też przy ich opisach znajdziecie linki do bardziej dokładnych recenzji, które pojawiły się na naszej stronie.

 
Wonderboom

Głośnik Wonderboom

Uniwersalny głośnik bluetooth o wysokiej jakości dźwięku. Odporność na upadki i zalania oraz długa praca na baterii sprawia, że idealnie spełnia on swoją rolę, źródła muzyki na plaży czy piknikach.

Kamera Logitech internetowa C920 HD Pro

Kamera internetowa C920 HD Pro to najpopularniejszy model wśród streamerów i twórców YouTube. Dołącz do elitarnego grona i przenieść swoją twórczość na wyższy poziom jakości.

Logitech G Pro X

Słuchawki Logitech PRO X Gaming

Słuchawki to, po myszce, najważniejsze akcesorium dla każdego gracza. W tym momencie jednymi z najlepszych są Logitech G Pro X, z których ucieszy się każdy gracz.

Logitech PRO X

Klawiatura Logitech PRO X

Mechaniczna klawiatura stworzona z myślą o profesjonalistach. Sygnowane przez największe imiona branży esportowej PRO X to jeden z najpopularniejszych wyborów wśród zawodników.

Logitech G PRO Wireless

Myszka Logitech G PRO Wireless

Symetryczna myszka bezprzewodowa dla najbardziej wymagających graczy. Minimalistyczny wygląd, zaawansowana konfiguracja oraz imponujące wnętrze, które czyni ją jedną z najlepszych esportowych gryzoni.