HyperX

Szukasz prezentu dla swoich bliskich?
Pomożemy w jego wyborze!

Początek grudnia to gorączka zakupowych prezentów w pełni, co widać w prawie każdym sklepie z elektroniką. Wiemy, że jesteście zabiegani, a czasem nawet trochę zagubieni w gąszczu ofert, więc po raz kolejny, wraz z naszymi partnerami, staramy się Wam pomóc w wyborze najciekawszych i najlepszych prezentów świątecznych. Wiele z prezentowanych tutaj pomysłów mieliśmy okazję sprawdzić osobiście, dlatego też przy ich opisach znajdziecie linki do bardziej dokładnych recenzji, które pojawiły się na naszej stronie.

 

Myszka HyperX Pulsefire Core

Wygodna, minimalistyczna myszka w bardzo rozsądnej cenie. Doskonały wybór dla osób, które nie planują na nowego gryzonia wydać majątku, ale nie chcą odczuć tego na jakości produktu.

HyperX Cloud Alpha

Słuchawki HyperX Cloud Alpha

HyperX Cloud Alpha - kolejne wcielenie legendarnych słuchawek. Wygoda, jakość dźwięku, jego pozycjonowanie w grach czy rewelacyjny dźwięk z mikrofonu - to najważniejsze, ale nie jedyne atuty, jakie oferują te słuchawki. Kupując je bliskiemu graczowi w ramach prezentu, możecie być pewni, że sprawicie mu satysfakcję na długie lata.

HyperX Alloy Origins

Klawiatura HyperX Alloy Origins

Klawiatura HyperX Alloy Origins to konstrukcja bardzo nowoczesna i funkcjonalna. Oferuje wszystko to, czego można oczekiwać od sprzętu dla graczy.

HyperX Cloud Stinger Core

Słuchawki HyperX Cloud Stinger Core

Gracze potrzebują dobrego dźwięku niezależnie od platformy, na której grają. Dlatego, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsolowców, HyperX stworzył słucachawki HyperX Cloud Stinger Core. Polecamy je, bo naszym zdaniem to świetny balans między jakością, a ceną.