Komputery

Szukasz prezentu dla swoich bliskich?
Pomożemy w jego wyborze!

Początek grudnia to gorączka zakupowych prezentów w pełni, co widać w prawie każdym sklepie z elektroniką. Wiemy, że jesteście zabiegani, a czasem nawet trochę zagubieni w gąszczu ofert, więc po raz kolejny, wraz z naszymi partnerami, staramy się Wam pomóc w wyborze najciekawszych i najlepszych prezentów świątecznych. Wiele z prezentowanych tutaj pomysłów mieliśmy okazję sprawdzić osobiście, dlatego też przy ich opisach znajdziecie linki do bardziej dokładnych recenzji, które pojawiły się na naszej stronie.

 

Gamingowy komputer MSI Trident A 9th

Gamingowy potwór zamknięty w małej obudowie? Tak w kilku słowach można opisać MSI Trident A 9th. Przed tym komputerem nie ma rzeczy niemożliwych i żaden najnowszy tytuł nie jest mu straszny.

Komputer do gier NTT Game W310G-WI03

Komputer W310G-WI03 dzięki starannie dobranym podzespołom oraz wnikliwym testom każdemu graczowi dostarczy niesamowitych wrażeń z płynnej rozgrywki.

Komputer gamingowy HIRO HI01AB

Potrzebujesz komputera do grania, ale nie znasz się na tym? Mamy coś dla Ciebie, HIRO HI01AB to gotowy zestaw komputerowy, sprawdzony przez najlepszych graczy. To doskonały prezent, który ucieszy zarówno dzieci jak i dorosłych graczy w rodzinie.