Genesis

Szukasz prezentu dla swoich bliskich?
Pomożemy w jego wyborze!

Początek grudnia to gorączka zakupowych prezentów w pełni, co widać w prawie każdym sklepie z elektroniką. Wiemy, że jesteście zabiegani, a czasem nawet trochę zagubieni w gąszczu ofert, więc po raz kolejny, wraz z naszymi partnerami, staramy się Wam pomóc w wyborze najciekawszych i najlepszych prezentów świątecznych. Wiele z prezentowanych tutaj pomysłów mieliśmy okazję sprawdzić osobiście, dlatego też przy ich opisach znajdziecie linki do bardziej dokładnych recenzji, które pojawiły się na naszej stronie.

 
Genesis Nitro 560

Krzesło Genesis Nitro 560 Camo

Przy długich posiedzeniach przed komputerem niezwykle ważna jest wygoda. Tą zapewni między innymi fotel dla graczy Genesis Nitro 560 Camo, który wyrasta na jedną z lepszych propozycji na prezent.

Mikrofon Studyjny Genesis Radium 400

Czysty i wyraźny dźwięk w nagraniach oraz podczas streamingu to podstawa. Warto zainwestować w sprawdzony i niezawodny sprzęt, a takim jest Genesis Radium 400.

Genesis Xenon 770

Myszka Genesis Xenon 770

Hybrydowa myszka dla fanów FPS-ów oraz MMO. Odłączane boczne panele potrafią w kilka sekund zagwarantować graczom dodatkowe sześć, programowalnych przycisków, które można szybko przypisać do umiejętności w World of Warcraft czy Final Fantasy XIV.

Genesis Oxygen

Słuchawki Genesis Oxygen 400

Gamingowe słuchawki douszne kompatybilne ze wszystkimi platformami aktualnej generacji. Wysoka jakość dźwięku, ergonomiczny wygląd oraz dwa mikrofony czynią z nich wyjątkowy produkt dla wymagających graczy.