Strona głównaGryAktualnościOd premiery Dragon Age 4 dzielą nas jeszcze lata. Ale w piątek...

Od premiery Dragon Age 4 dzielą nas jeszcze lata. Ale w piątek pierwsze informacje

To już niemal pewne – w nocy z czwartku na piątek, w trakcie The Game Awards 2018, zostanie po raz pierwszy zaprezentowana gra Dragon Age 4. Jednak na tym dobre informacje się kończą. Produkcja jest jeszcze w trakcie tworzenia i nie ma co liczyć na premierę przed 2021 rokiem.

Stworzenie Dragon Age 4 było pewne. Nikt o zdrowych zmysłach nie liczył chyba na to, że BioWare ubije kurę znoszącą złote jajka. Jednak premiera jest dalej niż mogło się wydawać. Gra powstaje co najmniej od roku, ale przez ten czas większość mocy przerobowych było przerzuconych na Anthem. Dlatego minie jeszcze kilka lat zanim Dragon Age 4 trafi na sklepowe półki.

Serwis VentureBeat skontaktował się z kimś blisko związanym z projektem, kto zdradził, że nie należy spodziewać się premiery wcześniej niż za 3 lata, czyli w 2021 roku. Gra nawet nie ma jeszcze tytułu. To jednak nie zniechęciło BioWare i pierwsze informacje mamy poznać w trakcie The Game Awards 2018, które odbędzie się już w najbliższy piątek. Impreza rozpocznie się w nocy o godzinie 2:30 czasu polskiego. W trakcie rozdania nagród zobaczymy prawdopodobnie także Alien: Blackout i jeszcze kilka innych, niezapowiedzianych produkcji, w tym być może aż trzy gry Ubisoftu oraz Borderlands 3.

Wcześniej Casey Hudson z BioWare przyznał, że trwają także pracę nad nową częścią Mass Effect, ale tutaj mówimy o jeszcze późniejszej premierze.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię