Do danych Starfield na Steam została dodana nieznana aplikacja. Według spekulacji w sieci jest to DLC Shattered Space.
Chociaż nie było oficjalnej informacji, że nowa zawartość pojawi się w najbliższym czasie, ale podobne „nieznane aplikacje” dodano do wcześniejszych gier Bethesdy, takich jak Fallout 4, które później okazały się rozszerzeniami jak Nuka-World i Valut-tec Workshop.

Pierwszy DLC do Starfield
Oczywiście nie jest to oficjalna informacja, a bardziej spekulacja i domysły. Bethesda ujawniła, że duża aktualizacja do Starfield trafi w przyszłym tygodniu. Aktualnie deweloperzy skupiają się na poprawie jakości gry i poprawkach błędów. Ekipa pracuje także nad nowymi funkcjonalnościami i zawartością, m.in. możliwości korzystania z mimiki w trybie fotografii.


![Logitech Astro A20 X [recenzja] – bezprzewodowe słuchawki do tańca i grania](https://gamingsociety.pl/wp-content/uploads/2025/12/2025.11.30-Recenzja-Logitech-A20X-1-324x160.jpeg)