O nas

Witaj na GamingSociety.pl Jesteśmy wyspecjalizowanym serwisem, ukierunkowanym na właścicieli komputerów PC, kochających gry i chcących, by te gry działały na ich maszynach idealnie. Każdego dnia dostarczamy dawkę najświeższych informacji na temat nowości sprzętowych, nadchodzących premier gier czy promocji. Oprócz newsów, przygotowujemy poradniki oraz recenzje sprzętu gamingowego i gier – zarówno tych z głównego nurtu, jak i niezależnych produkcji. Nieodłącznym elementem tematycznym serwisu jest bogata polska scena eSportu i relacje z najważniejszych wydarzeń eSportowych. W celu ułatwienia komunikacji pomiędzy Graczami, przygotowujemy ponadto platformę pozwalającą na tworzenie klanów, dedykowane serwery gier, forum dyskusyjne czy system planowania rozgrywek online. Zespół tworzą:

 Lech Okoń

Lech Okoń

Redaktor naczelny

E-mail: l.okon@gamingsociety.pl

Urodził się geekiem i zawsze wiedział, że tak już zostanie. Tworzy w sieci od przeszło dekady. Redaktor naczelny największego polskiego serwisu o telekomunikacji, zapalony recenzent i fotograf. Gdy nie pracuje, gra (oh,wait), czyta ebooki lub zaszywa się gdzieś poza zasięgiem Internetów. Selekcjoner rosnącej w siłę redakcji Gaming Society.

 Damian Jaroszewski

Damian Jaroszewski

Redaktor

E-mail: d.jaroszewski@gamingsociety.pl

Zaczynał od konsol PlayStation, ale dość szybko poznał piękno prawdziwego blaszaka. O nowych technologiach i grach pisze od ponad dekady. Miał także krótki epizod jako PR-owiec. Wielki miłośnik esportu, a przede wszystkim polskich zespołów Virtus.pro oraz Team Kinguin. Także fan piłki nożnej (FC Barcelona) i żużla (Polonia Bydgoszcz). Uwielbia grać, nawet pomimo braku czasu i nie najwyższych umiejętności. Stara się czerpać przyjemność ze wszystkich potyczek online, chociaż czasami puszczają mu nerwy. Uwielbia CS:GO, Overwatcha i gry RPG.

 Grzrgorz Rosa

Grzegorz Rosa

Redaktor

E-mail: g.rosa@gamingsociety.pl

Usiadł pisarz na swym ulubionym krześle, ujął w dłoń swój umysł i po cichu szepcze, choć znał nie jedną historię, odłożył na bok pióro i uruchamiał wszystkie gry, które poszłyby mu na kompie :)…
Chroniczny pracoholik i miłośnik chaosu. Zawsze brak mu czasu, dlatego wciąż planuje go zniszczyć. Lubi się uczyć i poznawać nowe rzeczy. Nie obce są mu gitara i płótno malarskie. Poduszką jego klasyczna książka i film. Kiedy nie śpi w głowie roi mu się miliony scenariuszy, a wszystkie nagrodzone Oskarami. Mimo „sędziwego” wieku nadal lubi odpalić grę z tą samą, co niegdyś, dziecięcą naiwnością. Sprzęt i growe produkcje traktuje jak przedmioty żywe, bowiem każde zrodzone z duszy artysty

 

Krzysztof Hukalowicz

Tester sprzętu

Zaczynał w zamierzchłych czasach od komputera Timex, potem zmierzył się z Atari, C64 czy Amigą. Miał też konsolowe romanse z PS1, PS2, X360 i XOne. Zawsze jednak na pierwszym miejscu był PC – pierwszy zagościł w jego domu w 1994 roku, pod wpływem zauroczenia Need for Speedem. Miłośnik NBA, w dalszym ciągu grający w amatorskiej lidze. Były redaktor serwisów FrazPC i Techlipton. Sprzętowo jego konikiem są systemy chłodzenia procesorów. Uwielbia gry strategiczne oraz wyścigi (z Dirt Rally na czele).

Marcin Czajka

Marcin Czajka

Redaktor

E-mail: m.czajka@gamingsociety.pl

Absolwent szkoły dowcipu imienia Strasburgera. Wychowany na komiksach Christy i Chmielewskiego. Zapalony gracz i miłośnik twórczości Pratchetta. Inżynier, co nie jedno już zepsuł, a jeszcze więcej naprawił. Wujek dobra rada i koordynator zabaw z ogniem. Miłośnik technologii i niecodziennych rozwiązań, od wielu lat związany z rynkiem telekomunikacyjnym. Właściciel dwumetrowej kupki wstydu zafoliowanych gier. Pasjonat komputerowych RPGów i starych platformówek.

 

 Konrad Dzionek

Konrad Dzionek

Inwestor strategiczny

E-mail: k.dzionek@gamingsociety.pl

Świat zrodził już wielu łotrów i tyranów, acz w gąszczu zła, pośród ciemności i stalowego chłodu blaszaków powstał Imperator Doskonały. Niezrównany towarzysz rozmów o komputerach i szybkich samochodach. Z uporem maniaka "dociskał gaz" do samej podłogi, by windować rekordy w podkręcaniu zamierzchłej technologii oraz w grach wyścigowych.

Z jednej strony człowiek biznesu nie bojący się zabrać głos w ważkich tematach, a jednocześnie osoba łagodna z natury, która potrafi słuchać i analizować, by przekuwać proste pomysły na wielkie suckesy. Każda inwestycja jest obarczona ryzykiem, jednak Gaming Society nie traktuje jako zabawy, a długoterminową misję. Tak jak na niebie umiera tysiące gwiazd, tak i w sieci co rusz portale wypalają się z powodu braku świeżych pomysłów. Jego zadaniem jest utrzymać w ryzach ekipę Gaming Society i sprawić, by stała się najjaśniejszym punktem internetu po wsze czasy.

 Krzysztof Wójtowicz

Krzysztof Wójtowicz

CEO / CTO

E-mail: k.wojtowicz@gamingsociety.pl

Człowiek, dla którego nie istnieją problemy. W głowie ma dwa procesory od Intela do jednoczesnego analizowania miliona zadań, a w palcach u dłoni osadzony algorytm do rozwiązywania najtrudniejszych zagadnień. Jest jednym z ojców założycieli Gaming Society, toteż bez chwili wytchnienia dba o rozwój portalu, często naginając prawa fizyki i wolnego czasu. Na bazie jego doświadczenia z dziedziny IT można by napisać kilka grubych książek.
Sprzęt komputerowy traktuje jak mocny alkohol, wpierw delikatnie smakując go, by po chwili upijać się nim na umór z głębokich kieliszków. Elektronikę zna jak własną kieszeń, więc z ochotą majstruje przy podzespołach blaszaka spełniając indywidualne technologiczne wizje. Mimo, że większą część życia zabiera Mu praca, potrafi wygospodarzyć czas, by zanurzyć się w świecie Sc-Fi i fantastyce, które przebijają się przez gry i książki.
Zdarzy się, że ucieka myślami od rzeczywistości, wtem uruchamia nastrojową muzykę, łapie za sztangę, po czym przechodzi do kolejnych zawodowych questów.

 

 Dawid Szczepanek

Dawid Szczepanek

PRM

E-mail: d.szczepanek@gamingsociety.pl

Nade wszystko kocha nowe technologie. Choć serce skradła już mu dziewczyna, to jednak pozostaje wierny Marvelowi, DC Universe i Gwiezdnym Wojnom. W Gaming Society niczym cyna łata łączenia między wszystkimi członkami redakcji. Wprowadzając wpierw trochę chaosu, by nagle wykonać Mission Impossible. Praca z ludźmi to jego życie, acz stara się odnajdywać czas na hołubienie swoich pasji. Lubi wtykać palce w komputery i innego gatunku elektronikę, podróżować z wędką, a w międzyczasie śmigać w kasku strażaka i gasić pożary. Nie zapomina o chwili dla gier, które są mu ziemią obiecaną.

 

 

Ładowanie danych...