Strona głównaEsportNatus Vincere pierwszym finalistą DreamHack Marseille 2018

Natus Vincere pierwszym finalistą DreamHack Marseille 2018

To już ostatni dzień zmagań w ramach turnieju DH Marseille. Na placu boju pozostały już w zasadzie jedynie trzy drużyny, dziś rano poznaliśmy bowiem pierwszego finalistę tych potyczek.

W pierwszym półfinałowym starciu zawodnicy Natus Vincere okazali się lepsi i skuteczniejsi od Gambit Gaming. Pierwsza faza, czyli pierwsza połowa walk na Nuke to totalna dominacja ze strony Na’Vi, którzy swoim przeciwnikom pozwolili na wygranie zaledwie dwóch rund. Druga połowa, w której Gambit wcielili się w rolę CT, poszła im nieco lepiej niż przeciwnikom, bo prowadzili w niej 5:3, ale było to zbyt mało by doprowadzić chociażby do remisu.

W drugim starciu, na mapie Train, zobaczyliśmy o wiele więcej walki ze strony Gambit, zawodnikom Gambit udało się nawet wygrać drugą pistoletówkę, dzięki AdreNowi, który ustrzelił trzech przeciwników, ale jednak po raz kolejny lepsi – tym razem o włos – byli gracze z Ukrainy. Warto przy tej okazji wspomnieć o imponującym wyniku S1mple’a, który skończył mecz z bilanse K/D +28.

W drugim półfinale spotkają się zawodnicy Astralis i fnatic, spotkanie to rozpoczęło się kilkanaście minut temu, a aktualnie zawodnicy Astralis prowadzą 7:2 .

Kto Waszym zdaniem wygra turniej w Marsylii?