Strona głównaEsportX-Kom Team przegrywa pierwszy mecz na V4 Future Sports Festival

X-Kom Team przegrywa pierwszy mecz na V4 Future Sports Festival

Źle zaczęły się rozgrywki V4 Future Sports Festival dla polskiej drużyny X-Kom Team. W swoim pierwszych meczach ulegli oni Mousesports.

W swoim pierwszy meczu X-Kom Team (byłe Venatores) musiał zmierzyć się z jednym z faworytów do wygrania całego turnieju – zespołem Mousesports. Mecze rozgrywane są dwa, każdy na jednej mapie, więc w praktyce możliwy był remis (chociaż organizatorzy tak tego nie nazywają). Niestety, Polakom nawet tego się nie udało. Zarówno na Trainie, jak i Mirage’u okazali się słabsi od swoich rywali.

Na Trainie zawodnicy Mousesports od początku kontrolowali spotkanie. Chociaż rozpoczęli mecz po stronie atakującej, to i tak pierwszą połowę wygrali w stosunku 9:6. Co prawda Polacy zdobyli drugą pistoletówkę i doprowadzili do remisu 9:9, ale to był wszystko, na co było ich stać. Pociągi przegrali wynikiem 16:9.

Identycznym wynikiem zakończył się Train. Ponownie gracze X-Kom Team nie zaprezentowali się najlepiej po stronie atakującego. Jako terroryści zdołali zdobyć zaledwie 5 rund, dzięki czemu pierwsza połowa zakończyła się sporym prowadzeniem Mousesports. Niewiele zmieniło się po zmianie stron. Znowu to rywale byli wyraźnie lepsi i znowu wygrali 16:9.

W kolejnych spotkaniach X-Kom Team zmierzą się z eXtatus oraz Virtus.pro.