Strona głównaGryZnamy datę otwartej bety Battlefield V. Co zmieni się w grze do...

Znamy datę otwartej bety Battlefield V. Co zmieni się w grze do tego czasu?

Niedawno zakończyły się zamknięte alfa testy Battlefield V, do których dostęp miała ograniczona liczba graczy. Jeśli nie znaleźliście się wśród szczęśliwców, to nie ma powodów do obaw. Przed premierą będą jeszcze otwarte beta testy dla wszystkich użytkowników. Właśnie poznaliśmy ich datę.

Studio DICE oficjalnie poinformowało, że otwarte beta testy Battlefield V ruszą na początku września. Dla przypomnienia gra ma zadebiutować 19 października w wersji na PC, PS4 oraz XOne. Oznacza to, że miesiąc przed półkową premierą każdy będzie mógł sprawdzić nie tylko czy nowa produkcja mu odpowiada, ale też czy będzie płynnie działać na danym komputerze.

Zamknięte beta testy dały DICE sporo informacji na temat nowych elementów i balansu rozgrywki, o czym studio oficjalnie poinformowało. Co zostanie zmienione?

Wskrzeszanie

Mechanizm wskrzeszania ulegnie miały poprawkom. Po pierwsze, podniesienie kolegi z drużyny będzie trwało o 2,5 sekundy krócej niż w zamkniętej becie. Poza tym twórcy poprawiają opóźnienia, np. to gdy gracz po wskrzeszeniu kolegi nie mógł się ruszyć przez całą sekundę. Trwają też pracę nad lepszym wyeksponowanie ikony wskrzeszenia.

Amunicja

Według DICE graczom spodobał się mechanizm, w którym mają ograniczoną liczbę naboi. Jednak system doczeka się kilku zmian. Niektóre bronie otrzymają większą liczbę amunicji, aby lepiej zbalansować rozgrywkę. Poza tym system podnoszenia amunicji po martwych żołnierzach okazał się bardziej pomocy w przypadku niektórych klas, co również zostanie poprawione.

Wsparcie

W zamkniętej becie gracze mogli wzywać wsparcie w postaci czołgu Churchill Crocodile lub rakiety V-1. Okazało się, że wezwanie drugiej z nich było zdecydowanie zbyt łatwe i częste. Twórcy badają też kwestię zadawanych obrażeń i pola rażenia przez rakietę V-1.

Time to Kill

DICE zamierza się przyjrzeć także współczynnikowi Time to Kill, czyli temu, jak szybko zostajemy zabici. Wielu graczy narzekało, że dzieje się to zbyt szybko. Dlatego też twórcy zamierzają popracować między innymi nad lepszym lokalizowaniem przeciwników, którzy do nas strzelają. W ten sposób łatwiej będzie odpowiedzieć na atak.

Źródło: wccftech

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię